וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לייטסקייפ של אי.סי.איי סיפקה את פלטפורמת ה-XDM שלה לחברת ntl בשווי מוערך של כמה מיליוני דולרים

גתית פנקס

14.11.2001 / 12:23

לייטסקייפ מספקת ציוד ל-ntl ב-5 השנים האחרונות; חברת התקשורת האירופית, המספקת שירותי פס רחב ליותר מ-20 מיליון בתים באירופה, רכשה את גירסת ה-10Gbps

חטיבת לייטסקייפ של חברת אי.סי.איי , אחת מהחטיבות שהסבו לה נחת באופן יחסי ברבעון השלישי של השנה, מדווחת היום על חוזה חדש עם חברת ntl האירופית, המתמחה בשירותי תקשורת בפס רחב בבריטניה. לייטסקייפ לא מסרה מהו היקף העסקה, אולם ההערכות הן כי מדובר במיליוני דולרים בודדים.

לייטסקייפ, החטיבה האופטית של אי.סי.איי, סיפקה והתקינה את גירסת ה-10Gbps של פלטפורמת ה-XDM שלה אצל ntl. הארכיטקטורה של פלטפורמת ה-XDM מאפשרת למפעיל תקשורת לבנות שירותי תקשורת מתקדמים, תוך הרחבה מודולרית והדרגתית של הפלטפורמה. לייטסקייפ מעניקה לספקי תקשורת פתרון הבנוי כ"לגו", המאפשר החלפת כרטיסים בין מודולים ושדרוג השירותים רחבי הסרט של הדור הבא.

"אנו ספקי ציוד ראשיים של ntl במשך חמש השנים האחרונות וגאים להיות גורם בגדילתה המשמעותית בפרק זמן זה", אמר ערן דריאל, מנכ"ל לייטסקייפ. עד כה שימשה הפלטפורמה לקישור בין מידע מבוסס IP לבין סוגי מידע אחרים ב-ntl, וכן למעבר נוח לשירותים אופטיים מגוונים. כעת תעשה ntl שימוש בפלטפורמה בעלת יכולות קישוריות מהירות יותר (10Gbps), כולל בתקשורת שבין רשת החברה באנגליה לספקי תקשורת אחרים.

ntl הינה המפעילה הבריטית הראשונה שהתקינה את גירסת ה-10Gbps של פלטפורמת ה-XDM, המאפשרת תנועת אינטרנט מהירה עבור משתמשים עסקיים. ntl מספקת כיום שירותי תקשורת בפס רחב ליותר מ-76 אלף בתי עסק אנגליים ו-20 מיליון בתי מגורים ברחבי אירופה.

ברבעון השלישי של השנה דיווחה לייטסקייפ על הכנסות של 53.6 מיליון דולר - בהשוואה ל-55.1 מיליון דולר ברבעון השני של השנה. הרווח הגולמי של החברה השתפר, לאור שיפור של המכירות באירופה, צמיחה במכירות ה-XDM ושיפור יעילות הייצור. בנטרול הוצאות חד פעמיות דיווחה לייטסקייפ על רווח תפעולי סמלי של 100 אלף דולר ברבעון השלישי - שיפור דרמטי מהפסד של 4.1 מיליון דולר ברבעון השני.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully