וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנרב מכרה את הסטרט אפ אגרוגרין ברווח של עד 120 מיליון שקל לענקית אגרוכימיה

יורם גביזון

21.1.2009 / 13:04

במועד השלמת העיסקה תשולם למנרב תמורה שבגינה צפוי לחברה רווח ראשוני נקי של 65 מיליון שקל


חברת שבשליטת אברהם קוזניצקי מכרה את הפעילות והקניין הרוחני של החברה הבת אגרוגרין ברווח של 120 מיליון שקל לאחת מחברות הענק בתחום האגרוכימיה.

אגרוגרין שהוקמה ב-1997 מפתחת חומרי הדברה מבוססים על מיקרואורגניזמים ידידותיים לסביבה ומחליפים חומרי הדברה כימיים. אגרוגרין פיתחה וקיבלה רישוי ל-2 מוצרים. המוצר העיקרי הוא ביונם שמבוסס על חיידק הבצילוס פירמוס מדבר מזיקים מיקורסקופיים בחקלאות. המוצר שמוגן על ידי פטנטים בינלאומיים נמכר כיום בישראל ובעל רישוי בארה"ב. המוצר השני הוא שמר, חומר ביולוגי שמבוסס על שמרים יחודיים שהוכח כמגן על פירות וירקות מרקבונות ומאריך בכך את חיי המדף שלהם.

כל אחד מההסכמים שנחתמו מתייחס לקו מוצרים אחרים. במועד השלמת העיסקה תשולם למנרב תמורה שבגינה צפוי לחברה רווח ראשוני נקי של 65 מיליון שקל. מנרב צפויה לרשום רווח נוסף של 55 מיליון שקל בתוך 4 שנים ממועד השלמת העסקה. זאת, בכפוף לעמידה באבני דרך שמותנות בקבלת אישור רישוי של רשויות בחו"ל.

מנרב שנסחרת בשווי של 89 מיליון שקל בעקבות ירידה של 56% ב-12 החודשים האחרונים מגיבה בעלייה של 32% במחזור ענק של 800 אלף שקל שגדול פי 20 מהמחזור הממוצע במניה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully