וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נתוני התעסוקה יהיו גולת הכותרת בשבוע הקרוב בוול סטריט

הדר תדמור

1.2.2009 / 14:06

בשבוע הקרוב צפוי גם מבול של דו"חות כספיים לרבעון הרביעי; בגזרת הישראליות - אלווריון ונס


השבוע הקרוב בוול סטריט צפוי להיות עמוס במיוחד, כשגולת הכותרת - נתוני התעסוקה בארה"ב לחודש ינואר. לפי ההערכות, שיעור האבטלה בארה"ב עלה בינואר - דבר שאינו מפתיע, לאור גל הקיצוצים ברחבי העולם, בעקבות המשבר.

ביום שני יפרסם משרד המסחר האמריקאי את נתוני ההכנסה האישית והצריכה הפרטית בארה"ב לחודש דצמבר. לפי ההערכות, ההכנסה האישית ירדה בחודש שעבר ב-0.4% והצריכה הפרטית ירדה ב-0.9%. גם מדד מנהלי הרכש למגזר הייצור ונתוני ההשקעות בבנייה בארה"ב יפורסמו באותו היום. לפי ההערכות ההשקעות בבנייה ירדו ב-0.9% בדצמבר.

ביום שני תפרסם ענקית הצעצועים האמריקאית מאטל - האחראית בין היתר על בובות בארבי - את דו"חותיה לרבעון הרביעי של 2008. ענקית הפלאש סאנדיסק תפרסם גם היא דו"חותיה לרבעון הרביעי באותו היום.

ביום שלישי יפורסמו נתוני מכירות המכוניות בארה"ב לחודש ינואר. באותו היום ענקית התרופות האמריקאית תפרסם דו"חותיה לרבעון הרביעי של 2008, כך גם יצרנית הטלפונים הסלולריים וענקית הבידור . עוד ביום שלישי - דו"חותיה יצרנית משחקי הוידיאו אלקטרוניק ארטס, חברת ההשמה מאנפאוור, חברת השילוח UPS ורשת המזון יאמ ברנדס - הבעלים של פיצה האט וטאקו בל.

ביום רביעי יפורסם מדד מנהלי הרכש למגזר השירותים, והנתונים השבועיים הנוגעים למלאי הנפט בארה"ב.

באותו היום תפרסם , יצרנית ציוד התקשורת הגדולה בעולם, את דו"חותיה לרבעון הרביעי. ענקית המזון קראפט פודס תפרסם דו"חותיה הרבעוניים, כך גם חברת האופנה פולו ראלף לורן, חברת הטבק פיליפ מוריס, ענקית הבידור וענקית כרטיסי האשראי ויזה. בגזרת הישראליות - אלווריון תפרסם דו"חותיה לרבעון הרביעי, כך גם נס טכנולוגיות.

ביום חמישי יפרסם משרד המסחר האמריקאי את נתוני יעילות הייצור בארה"ב ברבעון הרביעי. לפי ההערכות, נרשמה צמיחה של 1% ביעילות הייצור בארה"ב ברבעון האחרון של 2008. באותו היום יפורסמו הנתונים השבועיים הנוגעים לתביעות האבטלה הראשונות ונתוני ההזמנות מבתי חרושת.

ביום חמישי תפרסם ענקית התקשורת את דו"חותיה לרבעון הרביעי של 2008, כך גם סוכנות דירוג האשראי מודי'ס, ענקית המוסיקה וורנר מיוזיק ויצרנית דיגני הבוקר קלוג. עוד באותו היום תפרסם קרן ההשקעות אפולו את דו"חותיה, כך גם קרן ההשקעות אינפיניטי וענקית כרטיסי האשראי מאסטרכארד.

ביום שישי יפרסם משרד התעסוקה האמריקאי את נתוני התעסוקה שצפויים להשפיע על השוק באותו היום - ובימים שלאחר מכן. לפי ההערכות, שיעור האבטלה בארה"ב בחודש ינואר עמד על 7.5% בינואר לעומת 7.2% בדצמבר, והכלכלה האמריקאית איבדה 500 אלף משרות. שבוע העבודה בארה"ב נותר 33.3 שעות, השכר לשעה צמח ב-0.3%.

משרד המסחר האמריקאי יפרסם את נתוני אשראי הצרכנים. באותו היום תפרסם חברת התרופות את דו"חותיה לרבעון הרביעי של 2008.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully