וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אבי טטרושווילי ממשיך להיפטר ממניות קרן פלד: מכר מניות בשווי 50 אלף שקל

שלומי גולובינסקי

18.11.2001 / 17:16

בשבועיים האחרונים עסוק טטרשווילי במימוש מניות קרן פלד שקיבל בעסקה, שבה מכר לפלד את השליטה בחברת חייל

אבי טטרושוולי, לשעבר מבעלי השליטה בחברת הנדל"ן חייל שנמכרה לחברת קרן פלד שבשליטת רפי פלד ואחרים, ממשיך לממש את מניות קרן פלד שברשותו. בסוף השבוע שעבר מכר טטרושווילי כ-15 אלף מניות של החברה בתמורה כוללת של כ-52 אלף שקל.

אין זו המכירה הראשונה של טטרשווילי. הוא מקפיד לממש, במנות קטנות יחסית, את המניות שקיבל במסגרת העסקה שבה מכר את חייל לקרן פלד תמורת מזומן ומניות.

בשבועיים האחרונים מימש טטרושווילי מניות של קרן פלד בכ-155 אלף שקל, כולל המימוש הנוכחי. לאחר המכירות, נותר עדיין טטרושווילי עם החזקה של 7.39% ממניות החברה, מה שהופך אותו לבעל המניות השני בגודלו בחברה.

חשוב לציין, כי מחזורי המסחר הנמוכים בקרן פלד לא מאפשרים למעשה לטטרושווילי לממש מניות בהיקפים גדולים יותר, שכן המכירה תגרום לירידה חדה במניות החברה, וליתרת החזקותיו של טטרושווילי בחברה.

קרן פלד (לשעבר מיטרני) רכשה את חייל ב-53.6 מיליון שקל במזומן, ובנוסף היקצתה ליעקב חי ואבי טטרושווילי 43% ממניות החברה. חי וטטרושוילי קיבלו אופציה למכור לקרן פלד את החזקותיהם בחברה. קרן פלד עצמה נסחרת כיום לפי שווי של 10 מיליון דולר. החברה מחזיקה בשרשרת של חברות בורסאיות: חייל, קבוצת פויכטונגר, יסקל וקבוצת התוכנה פורמולה .

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully