וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלביט הדמיה: הושגה פשרה בתובענה הייצוגית שהוגשה נגדה - תשלם עד 1.8 מיליון דולר

אלי דניאל

19.11.2001 / 11:17

החברה מסרה כי סכום זה יכוסה ע"י פוליסת הביטוח שלה; מדובר בתובענה שהוגשה ב-1999 ע"י מי שהחזיקו באופציות של אלביט וטענו שניזוקו מאי מסירת הודעה מיידית על מכירת עסקיה של אלסינט

אלביט הדמיה רפואית , מקבוצת אירופה ישראל שבשליטת מוטי זיסר, הגיעה להסכם פשרה בתובענה שהוגשה נגדה וכנגד אלרון , אלביט ועמנואל גיל, במהלך מארס 1999, ע"י אברהם רוטנברג וחיים דובשני בשמם ובשם כל מי שמכרו אופציות של אלביט בתקופה שבין ה-1 ל-31 באוגוסט 1998.

על פי הסכם הפשרה, התקבלה התביעה כנגד החברה בלבד בעוד שכלפי יתר הנתבעים, נדחתה התביעה. בשל כך, הוסכם כי אלביט הדמיה תפצה את התובעים בסכום כספי של עד 1.8 מיליון דולר, וזאת בשל הנזק שנגרם לתובעים עקב אי מסירת דיווח מיידי מצד החברה בנוגע למו"מ שניהלה החברה באותה העת למכירת עסקיה של החברה הבת, אלסינט, לצדדים שלישיים, מכירה אשר בוצעה בשלהי שנת 1998.

יצוין כי בכתב התביעה שהגישו, תבעו רוטנברג ודובשני פיצויים בהיקף כולל של כ-6.6 מיליון שקל, בתוספת שכ"ט עורכי דין בשיעור של 15% מסכום הפיצויים.

אלביט הדמיה ציינה כי במידה ומספר המתנגדים להסכם הפשרה יעלה על שיעור ספציפי אשר נקבע בהסכם, קיימת לה הזכות לבטל את הסכם הפשרה. החברה הוסיפה כי במקביל לחתימת הסכם הפשרה, הוסכם בינה לבין מבטחיה כי התשלום האמור יכוסה על ידי פוליסת הביטוח שלה, כך שהחברה לא תצטרך לממן סכום זה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully