וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טלכור השלימה השתלטות על DPC הנסחרת ב-AMEX בהשקעה של 1.25 מיליון דולר

שלומי גולובינסקי

20.11.2001 / 10:46

במקביל מדווחת החברה על ירידה חדה במכירות הרבעון השלישי ל-10 מיליון שקל, ועל ירידה ברווח ל-200 אלף שקל

יצרנית ספקי הכוח טלכור טלקום השלימה אתמול את ההשתלטות על חברת Digital power corporation האמריקאית שמניותיה נסחרות בבורסת ה-AMEX. טלכור רכשה 28% ממניות החברה בדרך של הקצאה פרטית בתמורה ל-1.25 מיליון דולר.

ההשקעה בוצעה כחלק מתוכנית לטווח ארוך שמטרתה להרחיב את פעילות החברה בארה"ב ואירופה. עם השלמת העסקה מינתה טלכור את מרבית חברי הדירקטריון של DPC וכן את נשיא החברה, דוד אמיתי, ויו"ר הדירקטריון, בן ציון דיאמנט. אמיתי ודיאנמנט הם בעלי השליטה בטלכור, ומחזיקים ב-38% ממניותיה כל אחד. בידי טלכור אופציה להגדיל את החזקותיה ב-DPC ל-41%.

במקביל מפרסמת היום טלכור את דו"חותיה הכספיים לרבעון השלישי של השנה. הכנסות החברה צנחו ב-50% בהשוואה לרבעון המקביל והסתכמו ב-10.4 מיליון שקל. כמו כן נרשמה ירידה חדה ברווח הנקי ל-204 אלף שקל. מתחילת השנה הסתכמו הכנסות טלכור ב-38 מיליון שקל - ירידה של 18%, ואילו בשורה התחתונה נרשם הפסד של 77 אלף שקל, בהשוואה לרווח של 3.3 מיליון שקל.

צבר ההזמנות של טלכור עומד כיום על 5 מיליון דולר, מחציתו לביצוע ברבעון הרביעי של השנה. הצבר כולל הזמנה של 1.6 מיליון דולר שטרם נקבעו לה תאריכי אספקה. טלכור נסחרת כיום לפי שווי חברה של 4.6 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully