וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק הפועלים: אזורים תציג השבוע שחיקה ברווחיה ביחס לנתוני הרבעון המקביל

שלומי גולובינסקי

21.11.2001 / 10:20

בבנק אומרים, כי אזורים תציג בדו"חות הרבעון השלישי הפסד הון נטו של כ-10 מיליון שקל, כתוצאה ממכירת איטונג לאורדן; להמלצות האנליסטים האחרונות

ביום חמישי הקרוב, תפרסם חברת הנדל"ן הגדולה

אזורים (

אזרם

: ת"א)

מקבוצת אי.די.בי את דו"חותיה לרבעון השלישי של השנה. בבנק הפועלים מעריכים היום, כי הקבוצה צפויה להציג שחיקה ברווח הנקי ביחס לנתוני הרבעון המקביל אשתקד.

האנליסט שי קמין מציין, כי הירידה בשיעורי אחזקותיה של הקבוצה בחברת

נכסי אזורים (

נכסאז

: ת"א)

, שהשליטה בה נמכרה לאחרונה לקבוצת גנדן של נוחי דנקנר, והמעבר מאיחוד מלא של תוצאות חברה זו לשיטת האקוויטי, צפויים להשפיע באופן טכני מהותי על מרבית סעיפי הדו"חות: ההכנסות המצרפיות, בניכוי הכנסות שכר דירה של נכסי אזורים, צפויות להישחק בכ-10%.

קמין מציין, כי החברה תציג שיפור חד בסעיף הוצאות המימון, אבל בעיקר מסיבות טכניות - הפסקת איחוד תוצאותיה של נכסי אזורים, והן משום הריבית הריאלית הנמוכה יחסית ששררה בחודשי הרבעון המסוקר, ביחס למקבילו.

קמין אומר, כי אזורים תציג בדו"חות הרבעון השלישי הפסד הון נטו של כ-10 מיליון שקל, לאחר מס. הפסד ההון הזה יהיה מורכב, להערכתו של קמין, מרווח הון של כ-9 מיליון שקל ממכירת נכסי אזורים והפסד הון של כ-19 מיליון שקל ממכירת

איטונג (

אטונג

: ת"א)

לידי קבוצת

אורדן (

אורדן

: ת"א)

. מדובר בשינוי קיצוני, שכן ברבעון המקביל נהנתה החברה מרווח הון של כ-50 מיליון שקל, שנבע ממכירת כ-51% מהחברה הבת משכנות כלל לידי קבוצת גזית גלוב.

לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully