וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הדולר נחלש מול מרבית המטבעות בעולם; נחלש ב-0.8% מול היורו

רונית דומקה

10.3.2009 / 9:48

הוון הקוריאני מתחזק מול הדולר לאחר שמשקיעים חיצוניים בדרום קוריאה ניצלו את נפילתו בשבועות האחרונים


הין מתחזק מול ה לאחר שאתמול נחלש, בשל הירידה בביקוש לסחורות יפאניות על רקע המשבר העולמי. הוון הקוריאני מתחזק מול הדולר, לאחר שמשקיעים חיצוניים בדרום קוריאה ניצלו את נפילתו בשבועות האחרונים. המטבע הדרום-קוריאני נפל ב-17% השנה והגיע ביום שישי לשפל של 10 שנים.

הדולר נחלש ב-0.3% מול הליש"ט, לאחר שאמש נחלש הליש"ט לנוכח הורדת הריבית לשיעור הנמוך ביותר ב-300 שנות ההיסטוריה של הבנק המרכזי בבריטניה. הבנק הודיע על תוכנית חסרת תקדים, במסגרתה יודפס כסף כדי לרכוש נכסים ממוסדות פיננסים. לכך נוספים גם החששות מפני הלאמת בנקים גדולים נוספים בבריטניה, לאחר שבסוף השבוע אישרה הממשלה את הלאמתו של בנק לוידס.

היום צפויים להתפרסם מאזן הסחר, מדד המחירים לצרכן והחשבון השוטף בגרמניה, עוד צפוי להתפרסם מדד המחירים ליצרן של גוש היורו. ממשלת בריטניה צפויה לדווח היום על ירידה בהכנסות מגזר הייצור זה החודש ה-11 ברציפות.

הדולר נחלש ב-0.8% מול היורו לרמה של 1.27 דולר ליורו; מול הליש"ט נחלש הדולר ב-0.3% לרמה של 1.383 דולר לליש"ט; מול הין מאבד הדולר 0.2% לרמה של 98.635 ין לדולר; מול הוון הקוריאני נחלש הדולר ב-2.8% לרמה של 1507.1 וון לדולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully