וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הוטל צו עיקול זמני על טלרד על סך 700 אלף שקל בגין אי תשלום לחברת הניקיון שלה

אמיתי זיו

10.3.2009 / 10:58

מאז אוקטובר 2008 טלרד אינה משלמת לחברת הניקיון ISS


חברת טלרד נטוורקס הישראלית עוברת תקופה לא פשוטה: בנוסף לפיטורי העובדים, החליט בית המשפט השלום בתל אביב ב-4 למארס 2009 על הטלת צו עיקול זמני על החברה בשווי של 700 אלף שקל.

הבקשה לצו הוגשה על ידי עו"ד אשר כהנא בשם חברת הניקיון ושירותי המתקנים, ISS. על פי התביעה, טלרד לא שילמה לחברת הניקיון על שירותיה מאוקטובר 2008 - סכום שהגיע ל-700 אלף שקל. עוד צויין בבקשה כי בחברת טלרד מודים כי קיימים קשיים כלכלים בחברה.

"בשיחה בין מנכ"ל המבקשת (ISS) לבין נציג המשיבה (טלרד), הודה נציג המשיבה בחוב המשיבה כלפי המבקשת, ומסר כי המשיבה אינה יכולה לשלם את החוב בשל קשיים כספיים" נכתב בבקשה וכי "נציג המשיבה אף הבהיר כי אם לא יוזרמו למשיבה כספים נוספים היא תיכנס להליכי פירוק. כלומר, המשיבה הודתה כי אינה יכולה לפרוע את חובותיה".

עוד עולה מהבקשה "ב-21 בדצמבר 2008 ניתן פסק דין המחייב את המשיבה (טלרד) בתשלום של כמיליון שקל בגין חובות ארנונה לעיריית לוד", וכי ישנם עוד תביעות פתוחות של עובדים כנגד טלרד בסך כולל של 2.5 מיליון שקל.

מרבית פעילותה של טלרד לאורך השנים היתה ייצור ציוד מקורי עבור נורטל אשר גם היא נמצאת בקשיים. טלרד נחשבה במשך שנים ל"שורפת המזומנים" הכבדה של קבוצת , המחזיקה ב-61% מהחברה. אמנם, טלרד הרוויחה 13 מיליון שקל ב-2007 אולם תוצאותיה לאורך השנים האחרונות עגומות למדי: ב-2006 הפסידה החברה 100 מיליון שקל וב-2005 הסתכם ההפסד ב-90 מיליון שקל.

את תגובת חברת טלרד לא ניתן היה להשיג.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully