וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ליפמן רוצה להתרחב גם לאירופה: חתמה עם חברה אירופית על מזכר הבנות להקמת חברה משותפת

גולן פרידנפלד

21.11.2001 / 15:44

החברה המאוחדת צפויה לרשום הכנסות של 10 מיליון יורו בשנה הראשונה להקמתה; ליפמן תחזיק 75% מהחברה והיתרה תוחזק על ידי החברה האירופית

ליפמן(

ליפמן

: ת"א)

לא מפסיקה לייצר חדשות טובות. כשלושה ימים לאחר פרסום תוצאות הרבעון השלישי (שהיה מצוין מבחינתה) מודיעה ליפמן כי חתמה עם חברה אירופית גדולה על מזכר הבנות להקמת חברה משותפת שתעסוק בפיתוח ובשיווק של מסופים לקריאת כרטיסי אשראי. היקף הפעילות המוערך של החברה המשותפת הינו כ-10 מיליון יורו לשנה. החברה החדשה תוחזק על ידי ליפמן בשיעור של 75% ובשיעור של 25% על ידי החברה האירופית.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל ליפמן, מסר כי מטרת הקמתה של החברה המשותפת היא לאפשר לליפמן לשווק את מוצריה גם באירופה, שם יש לחברה האירופית נוכחות. ליפמן משווקת היום חלק ממוצריה לספרד ולטורקיה, אולם נוכחותה בארצות אירופה הקלאסיות (למשל אנגליה וצרפת) היא קטנה, ובעזרת החברה החדשה שתוקם מתכוונים בליפמן להטביע חותם גם במדינות אלו.

ליפמן והחברה האירופית הסכימו להשלים את בדיקת הנאותות בתוך 4 שבועות מחתימת מזכר ההבנות. התנאים הכספיים להסכם ייקבעו בתום בדיקת הנאותות ובהתאם לתוצאותיה וההסכם צפוי להיכנס לתוקף ברבעון הראשון של 2002. הפעילות המועברת לחברה המשותפת על ידי החברה האירופית תהיה בתמורה לנכסים נטו וכן בתשלום אחוזים ממחזור המכירות נטו של החברה המשותפת במשך 3 שנים.

ליפמן דיווחה על רווח של כ-15 מיליון שקל ברבעון לעומת רווח של 8.1 מיליון שקל ברבעון המקביל ובחברה סבורים כי יצליחו לעמוד בקצב צמיחה שנתי של 10% גם בתקופה קשה זו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully