וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עופר הירשזון וצבי ברק מעבירים את המזומנים של פובליסיס אריאלי לעוז השקעות

אלי דניאל

21.11.2001 / 15:49

אריאלי תרכוש את נכסי ועסקי הנדל"ן של עוז תמורת כ-16.4 מיליון דולר; בין נכסי הנדל"ן של עוז - בניין החוויה הישראלית ביפו וחנויות בדיזנגוף סנטר

עוז השקעות (

עזהש

: ת"א)

, הנמצאת בשליטת עופר הירשזון וצבי ברק, תקבל לידיה, בקרוב, את המזומנים המצויים בקופת החברה הנכדה, פובליסיס אריאלי. וזאת, לאחר שהחברה דיווחה על השלמת העסקה עם אריאלי, המוחזקת על ידה בשיעור של 77% באמצעות החברה הבת

סהר אינווסטק (

סהרטק

: ת"א)

, במסגרתה תעביר עוז לאריאלי את נכסי ועסקי הנדל"ן שלה, בתמורה לסך של 16.4 מיליון דולר.

על פי תנאי העסקה, תשלם אריאלי לעוז סך של כ-9 מיליון דולר, באופן מיידי, בנוסף לסכום של כ-800 אלף דולר אשר הועבר לקופת עוז השקעות לפני כחודש. יתרת התמורה, בסך של כ-6.6 מיליון דולר, תועבר לידי עוז השקעות עם קבלת כל האישורים הנדרשים להשלמת העסקה.

השלד הבורסאי של סהר אינווסטק נרכש ע"י סהר אינווסטק במהלך דצמבר 2000. נכון למועד פרסום תוצאותיה הכספיות של סהר אינווסטק לרבעון השני של השנה, לא היתה לאריאלי כל פעילות עסקית וקופתה הכילה מזומנים בהיקף של כ-40 מיליון שקל.

נכסי הנדל"ן של עוז השקעות כוללים, בין היתר, זכויות חכירה בבניין החוויה הישראלית ביפו העתיקה, זכויות בשני בניינים נוספים ביפו, חנויות במרכז המסחרי בדיזנגוף סנטר, זכויות בבית עוז ובבית אל על. עסקי הנדל"ן של החברה כוללים החזקות במספר חברות ניהול. ככל הידוע, העסקה מבוצעת לפי שווי הגבוה מהשווי לפיו רשומים נכסים אלה בפנקסי עוז השקעות.

החברה סיימה את המחצית הראשונה של שנת 2001 עם הכנסות של כ-3.3 מיליון שקל והפסד של כ-4.9 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות של כ-4.6 מיליון שקל והפסד של 3.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully