וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדוור הודיעה על הפצת ה- Peer Director

סוכנויות הידיעות

11.12.2001 / 15:08

ההתקן הראשון המנהל, מבקר ומייעל את הניתוב ברשת האינטרנט; Peer Director מאפשר לחברות גדולות וספקי שירות לשלוט על ניתוב האינטרנט ומספק ללקוחות חיסכון בעלויות וביצועים משופרים של שירותי האינטרנט

רדוור הודיעה היום על הפצתו בשוק של ה-Peer Director - התקן ה-ITM הראשון שמנהל באופן דינמי את תנועת עמוד השדרה האינטרנטית של סיסקו וג'וניפר.

ה-Peer Director של רדוור מכיל יכולות ניהול תנועה חדשניות בסביבות רשת רב-בתיות המשתמשות בבורדר גייטוויי פרוטוקול (BGP) - השיטה הנפוצה ביותר לחיבור רשתות עמוד שדרה שונות ברחבי האינטרנט. ה-Peer Director מכנס ומנתח סטטיסטיקות זמן אמת הקשורות לתנועה באינטרנט המתבצעת באמצעות קישורים מרובים. בהסתמך על סטטיסטיקות אלה, ולצד העדפות מוגדרות משתמש מותאמות אישית, מבצע ה-Peer Director חלוקה חוזרת ואופטימיזציה של עומסי התנועה בין הקישורים באמצעות אלגוריתמי איזון עומס מתוחכמים הרשומים כפטנט של רדוור.

מנהלי הרשתות לא צריכים עוד לנטר באופן ידני את זמינותם של נתבים וקישורי ISP. ה-Peer Director מבצע באופן אוטומטי ודינמי אופטימיזציית קישורים באמצעות כיוון המשתמשים לקישור המתאים ביותר, וכך נמנע פקק התנועה הפוגע פעמים רבות בתרשימי הניתוב של ה-BGP. המשתמשים נהנים מביצועים משופרים ומשירותי אינטרנט חסכוניים.

BGP הוא הפרוטוקול התקני להחלפת מידע ניתובי ברחבי האינטרנט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully