וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גו נקסט תגבה ממחר 10 אגורות נוספות עבור דקת גלישה באינטרנט הסלולרי

ערן גבאי

12.12.2001 / 11:24

ההכנסה הצפויה: מאות אלפי שקלים בחודש; זאת נוסף על התשלום המועבר לפלאפון הנע בין 19 ל-29 אג'; הרצל עוזר: "החברה צריכה להתאזן ולהכין עצמה להשקעות במעבר לרשת ה-1X"; תשקיע באפליקציות מתקדמות

חברת גו נקסט, המוחזקת על ידי פלאפון וסאני , מבצעת מהלך נוסף ביישום האסטרטגיה העסקית שלה, ותחל לגבות ממחר תשלום עבור דקת גלישה באינטרנט הסלולרי בשיעור של 10 אג' (לא כולל מע"מ) בנוסף לתשלומים המועברים לפלאפון.

10 האגורות שייגבו יועבר ישירות לגו נקסט, בעוד לפלאפון לא יהיה בהם חלק. כיום, מחיר דקת זמן אוויר פלאפון הנע בין 19 ל-29 אגורות כולל מע"מ (בהתאם למסלול הלקוח) מועבר ישירות לחברת פלאפון.

בגו נקסט מציינים כי המהלך הוא חלק מהתוכנית העסקית שיאפשר לחברה להשקיע בהרחבת מערך השירותים ולפתח אפליקציות נוספות המתאימות לטכנולוגית ה-1X של פלאפון.

בגו נקסט טוענים כי כניסת מכשירים בעלי מסך צבעוני במקביל לכניסתה של טכנולוגיה מתקדמת שתאפשר העברת תכני מולטימדיה (מוסיקה ווידיאו) מצריכה היערכות נכונה של החברה לאספקת תכנים חדשים המתאימים לפלטפורמה זו.

בחברה קובעים כי גיוון מודל ההכנסות והרחבתו תאפשר השקעה גדולה יותר בהיערכות להשקתם של אפליקציות מתקדמות יותר כבר בעתיד הקרוב, ותוריד לחץ מבעלי המניות.

החברה קבעה את גובה התשלום בהתאם למחקר פנימי שערכה, ממנו עלה כי רמת הנאמנות של הלקוחות גבוהה ותאפשר מהלך שכזה.

לגו נקסט כ-200 אלף גולשים, 4.6 מיליון כניסות בממוצע לחודש, 300 אתרי תוכן בעברית וקשר עם 70 ספקי תוכן.

במאי השנה החלה החברה בהפעלתו של מודל הכנסות המשתף את ספקי התוכן בהכנסות. על פי המודל, הגדירה החברה תשלום קבוע בסך 2 אגורות לספק עבור כל כניסה של גולשים אל אתרי האינטרנט הסלולרי. בנוסף, הגדירה החברה שירותי פרימיום המזכים את שותפי התוכן בשירותים אלה ב-50% מההכנסות.

מנכ"ל החברה, הרצל עוזר, אמר ל-TheMarker כי לחברה אסטרטגיה עסקית ברורה המתפתחת בהתאם לקצב הגידול במספר המנויים, דקות הגלישה, נאמנות הלקוחות ומגוון השירותים.

"המהלך היה מתוכנן כבר מאוגוסט. החברה צריכה להתאזן ולהכין עצמה להשקעות לקראת שידרוג רשת פלאפון ל-1X. אין מדובר בהוצאה כבדה עבור הלקוחות, ולחברה הדבר יתרום הכנסה יותר משמעותית. המדובר בתוספת של כמה מאות אלפי שקלים בחודש", אמר עוזר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully