וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בורסה: צפי לפקיעה חיובית של אופציות המעו"ף

גולן פרידנפלד

27.12.2001 / 9:01

מגדל תושפע מהידיעה כי המפקח לא אישר המשך הרכישות בלאומי; מניית אפריקה ישראל צפויה לבלוט על רקע היותה שותפה בקבוצה היחידה המתמודדת היום במכרז להולכת גז

יום המסחר צפוי להיפתח היום בעליות שערים כאשר היום פוקעות אופציות המעו"ף. ההערכות בשוק הן כי צפויה פקיעה חיובית ברמה של מעל ל-450 נקודות, כאשר המעו"ף אתמול נסגר ברמה של 448.30 נקודות. ההערכה היא כי בשלב מאוחר יותר במהלך היום יתמתנו העליות והצפי הוא ליום מסחר סביב קו האפס.

מניית מגדל צפויה לבלוט היום על רקע הידיעה ב"הארץ" כי הפיקוח על הבנקים לא אישר למגדל להשתתף בגרעין השליטה בבנק לאומי. ככל הנראה הבהיר המפקח על הבנקים למגדל כי לא יאשר מצב שבו חברת הביטוח הגדולה ביותר תחזיק גם בגרעין השליטה בבנק השני בגודלו.

רמי דרור, מנכ"ל בית ההשקעות די.בי.אם, העריך היום כי המניות שאמורות להיכנס בתחילת השנה למדדי ת"א 100 ולתל-טק, דוגמת תדיראן קשר ואודיוקודס , שפותחת עם פער חיובי של 8%, צפויות לרכז עניין בימים הקרובים. ומנגד מניות שיוצאו מהמדדים הללו, דוגמת מג'יק ולידר , צפויות לרכז מחזורים נמוכים יותר מבעבר. מגי'ק פותחת עם פער חיובי של 7.5%.

מניית אפריקה ישראל צפויה לבלוט היום על רקע היותה חלק מהקונסורציום היחידי שיתמודד היום על המכרז להולכת גז. הצעתה של קבוצת אפריקה-פז עשויה לעמוד על כ-400 מיליון דולר ובאם תתקבל היא תקבל אישור להקמה ולהפעלה של הצנרת שתוליך את הגז הטבעי אל הצרכנים לתקופה של כ-30 שנה.

מבין המניות הדואליות פותחת אלביט הדמיה עם פער חיובי של 4.6%, טאואר עם פער חיובי של 4.2% וסאיטקס עם פער חיובי של 6.5%. מנגד פותחות עם פערים שליליים ריטליקס עם פער של 1.1%, טבע עם פער של 0.5% ונייס עם פער של 1%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully