וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

YES בכתב הגנה: ראובני פרידן מנסים להתעשר על חשבוננו

ענת ביין

1.1.2002 / 15:23

החברה דוחה את תביעות ראובני פרידן לתשלום של 3 מיליון שקל בגין קמפיין ההחדרה

התביעה שהגיש משרד הפרסום ראובני פרידן נגד YES על תשלום כספים המגיעים לו בגין קמפיין ההחדרה היא ניסיון גס, כושל וחסר תום לב להתעשר שלא כדין על חשבונה - כך טוענת YES בכתב הגנה שהגישה היום.

משרד הפרסום ראובני פרידן הגיש בחודש נובמבר תביעה נגד YES, בה דרש ממנה לשלם 3 מיליון שקל בגין ניהול קמפיין ההשקה של המשרד עבור YES ושלטענת המשרד עדיין לא שולם.

בכתב ההגנה שהגישה YES, באמצעות עוה"ד רמי בן נתן ועופר ויסוקר, היא טוענת כי לא קיבלה כל שירות ללא תמורה וכל הפעילויות שביצע משרד ראובני פרידן נעשו במסגרת ההסכם, שכלל את כל ההסכמות וההבנות בין הצדדים, כולל הסכמות לגבי התמורה אותו יקבל המשרד, וכל ניסיון ליצור רושם כאילו קיימות הבנות נוספות הם ניסיון להטעות את בית המשפט.

עוד טוענת YES בכתב ההגנה כי סיום הקשר עם ראובני פרידן בא כל רקע טענות קשות שהיו לה כלפי המשרד. החברה מוסיפה כי ראובני פרידן נתן הסכמתו לסיום ההסכם תוך ויתור על תביעותיהם.

YES מוסיפה כי הטענות על תשלומים נוספים המגיעים לכאורה למשרד, שעליהם נודע לה רק למעלה מחצי שנה לאחר סיום ההסכם, הם "בדותה מן הזמן האחרון", וניסיון גס, כושל וחסר תום לב, להתעשר שלא כדין על חשבונה של החברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully