וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תובעת 867 אלף שקל מג'רוזלם גלובל ונצ'ר כי פוטרה באופן שרירותי

עינב בן יהודה

3.1.2002 / 11:56

לטענתה מנהל הקרן נימק את הפיטורים בכך שאמר לה כי: "את מאוד לא מרוצה (unhappy), וכולם יודעים זאת"

דליה פוטר, עובדת בכירה לשעבר בקרן ההון סיכון ג'רוזלם גלובל ונצ'ר, הגישה באמצעות משרד עוה"ד בן טובים תביעה לתשלום פיצויי פיטורים והפרשי שכר בסך של כ-867 אלף שקל בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים.

התובעת כיהנה כסמנכ"לית פיתוח עסקי בקרן ההון סיכון, המנוהלת ע"י ד"ר שלמה קליש, מינואר 2000 עד פברואר 2001, אז פוטרה, לטענתה באופן שרירותי, כאשר הסיבה לפיטוריה נומקה על ידי מנהלי הקרן, בעל פה - "את מאוד לא מרוצה (unhappy), וכולם יודעים זאת".

התובעת טוענת כי הועסקה בשנת 1998 על ידי החברה האם של הנתבעת, Jerusalem Global. ביולי 1999 פנה אליה, לטענתה, קליש, והציע לה להצטרף לקרן, לטענתה נענתה להצעה בהסתמכה על היכרותה המוקדמת עימו ועל מצגי הקרן וכי עבודתה תיארך זמן רב.

התובעת טוענת כי זכתה במהלך עבודתה לשבחים רבים, ולכן קיבלה את הודעת הפיטורים, והנימוק להם, בהפתעה גמורה.

עם פיטוריה הציע לה קליש, לטענתה, פיצויי פיטורים בסך 50 אלף דולר. התובעת טוענת כי סירבה להצעה והגישה לנתבעת דרישת תשלום נגדית.

התובעת מציינת כי בתחילת אפריל הפקידה הנתבעת חד-צדדית בחשבונה של התובעת 5,000 דולר. התובעת טוענת כי הבהירה שאין בקבלתו של סכום זה כדי להוות ויתור על כל תביעה, זכות או טענה.

דובר ג'רוזלם גלובל ונצ'ר מסר בתגובה: "התובעת פוטרה מתפקידה בפברואר 2001 בגין חוסר התאמה. כתב התביעה טרם נתקבל, עם זאת אנו מכירים את טענותיה ולדעתנו אין להן אחיזה במציאות ובחוק".
(עב 3172/01)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully