וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דירקטוריון סלקום החליט לסגור את אגף ניו גיים

ערן גבאי

6.1.2002 / 10:25

יעקב פרי כינס הבוקר את 50 העובדים באגף ובישר להם על החלטת החברה

אגף ניו גיים בסלקום ייסגר וחלק מאנשיו ייאלצו לעזוב את החברה - הוחלט בישיבת הדירקטוריון של סלקום ביום שישי, כך נודע ל-TheMarker.

זאת, בהמשך להחלטה שלא להשתתף במכרז התדרים בטכנולוגיית ה-LMDS, שהיה אמור לפתוח את שוק התקשורת הפנים ארצית לתחרות. החברה החליטה למשוך את הצעתה לאחר שמועצת המנהלים והנהלת סלקום הגיעו למסקנה שטרם בשלו התנאים בישראל לכניסה לתחרות בשוק התקשורת הפנים ארצית.

נשיא סלקום, יעקב פרי, כינס הבוקר את 50 העובדים באגף ניו גיים ובישר להם על החלטת החברה.

מאחר שבסלקום לא יודעים אם משרד התקשורת יסכים ללכת לקראתם ולשנות את תנאי המכרז החדש, אם יתקיים, ומאחר שברור להנהלת החברה כי ייקח זמן רב למשרד לארגן מחדש את כללי התחרות בשוק הפנים ארצי, החליטה סלקום לסגור לעת עתה את האגף ולקלוט רק חלק מעובדיו. עובדים אחרים ייאלצו כאמור לעזוב את החברה.

כחלק מהיערכותה של סלקום לכניסה לתחרות בשוק התקשורת הפנים ארצית, תחילה במיזם משותף עם אופק של יורוקום ובחודשים האחרונים לבדה, הקימה החברה את אגף ניו גיים המונה כ-50 עובדים.

ההיערכות של סלקום לכניסה לתחרות בשוק התקשורת הפנים ארצית ארכה כשנתיים.

סלקום טוענת שמלכתחילה היה ברור לה, כמו לכל הגורמים האחרים, כי הכדאיות של כניסה לשוק התקשורת הפנים ארצית הנייחת תלויה בראש ובראשונה בגיבוש צעדים תקיפים של הרשויות השלטוניות, שיסכלו את הצעדים האנטי תחרותיים שנקטה בזק, ובקבלת החלטות שיאפשרו לכל המתחרים בשוק להשתמש ברשת הגישה של בזק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully