וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מד-1 ממשיכה לחזק את מעמדה בשוק התמסורת הפנים ארצי: חתמה על 2 עסקות נוספות בהיקף הגבוה מ-200 אלף דולר בשנה

ערן גבאי

9.1.2002 / 12:54

כך נודע ל-TheMarker; שלוש עסקות נוספות בהיקף דומה על סף חתימה; עד כה הודיעה החברה על 3 עסקות עם ברק, נטוויז'ן ואינפונטמד-1 חתמה באחרונה על שתי עסקות נוספות למכירת קווי תמסורת בהיקף כספי של למעלה מ-100 אלף דולר בשנה כל אחת, כך נודע ל-TheMarker.שתי העסקות בוצעו עם חברות תקשורת גדולות בישראל. בעסקה אחת נמכר קו STM1 בקיבולת של 155 מגה ובעסקה השנייה נמכרו מספר קווי DS3 בקיבולת של 45 מגה כל אחד.כמו כן, נודע כי עוד שלוש עסקות בהיקפים דומים נמצאות בשלב המשא ומתן האחרון וצפויות להיות מסוכמות בזמן הקרוב.החברה אישרה את הידיעה, אך סירבה למסור את שמות החברות בהן מדובר.בחודש האחרון הודיעה מד-1 על שלוש עסקות חתומות עם החברות ברק, נטוויז'ן ואינפונט.
אתמול דווח ב-TheMarker שמד-1 מכרה, בעסקה הראשונה שביצעה בשוק התמסורת הפנים ארצי עם ברק, שני קווי תמסורת בהיקף 45 מגהרץ במחיר המהווה כ-25% מהצעת המחיר המקבילה של בזק. העסקה עם ברק נאמדה בכ-150 אלף דולר בשנה.החברה הכחישה שניתנה הנחה בסדר גודל שכזה, ומסרה כי מחיריה אכן זולים משמעותית ממחירי בזק, אך ניתנה לברק הנחה נמוכה יותר מ-75%.מד-1 החליטה לפרוץ לשוק תשתיות התמסורת הישראלי גם באמצעות מחירים אטרקטיוויים. ככל שמד-1 תעמיק את חדירתה בשוק, כך המחירים שהיא תדרוש בעבור קווי התמסורת יעלו.גלעד פרמינגר, סמנכ"ל שיווק ומכירות במד-1, טוען כי מד-1 הולכת וכובשת נתח משמעותי משוק התקשורת הפנים ארצית והופכת להיות ספק מוביל בתחום זה.מד-1 היא הנציגה המקומית של קבוצת מד בישראל, והיא מתמחה בשירותי תקשורת מגוונים בתחומי תקשורת פנים ארצית ושירותי Hosting ו-Co-location, על ידי הקמת מתקני תקשורת ייחודיים בחיפה ובפתח תקווה המשמשים לאחסנה וגיבוי של מערכי תקשורת ומחשוב.מד-1 פרסה עד היום רשת סיבים אופטיים כלל ארצית של כ-1,000 ק"מ, ומתכוונת להשלים את רשת הסיבים שלה במהלך 2002 ולהגיע לרשת סיבים של 1,500 ק"מ.

השירותים שהחברה מציעה בתחום התקשורת הם שירותי סיב אפל (Dark Fiber), תמסורת SDH, שירותי Gigabit Ethernet ו-Fast Ethernet וקווי שידור אנלוגיים ודיגיטליים לשוק הטלוויזיה והרדיו.בעלי המניות בקבוצת מד הם טלקום איטליה, גלובסקום, שבבעלות איש העסקים אליעזר פישמן, כללקום, עורק וקמה תקשורת.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully