וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלקטרוניקס ליין תספק מערכות אבטחה ללקוח סקנדינבי ב-35-56 מיליון שקל

גולן פרידנפלד

15.1.2002 / 9:23

ב-3 החודשים האחרונים חתמה החברה על חוזים בהיקף של כ-120 מיליון שקל

חברת אלקטרוניקס ליין , שבשליטת האחים קורבינר, דיסקונט השקעות וחברת ארגיל מדווחת היום על חוזה נוסף עליו חתמה עם לקוח באחת ממדינות סקנדינוויה ב-3 השנים הקרובות, ולפיו תספק החברה מערכות אבטחה אלחוטיות ומערכות אבטחה משולבות בהיקף של בין 34.8-56.6 מליון שקל. על פי ההסכם, בשנה הראשונה יירכשו מערכות בסכום שינוע בין 8.7 מיליון שקל ל-14 מיליון שקל.

המערכות שיסופקו הינם ממשפחת MASTERLINK ומערכות משולבות ממשפחת SUMMIT. מערכות האבטחה האלחוטיות מאפשרות תקשורת בין יחידות הקצה לבין הרכזת הביתית. יחידות הקצה של המערכת כוללות רכיב אלקטרוני ייעודי (ASIC) שפותח על ידי החברה, ואשר מאפשר את הפעלתו מתאפשרת על ידי סוללה שמספיקה ל-5 שנים. מערכות ה-Wireless Home Networks, קו המוצרים החדש של החברה, מאפשרות שליטה, בקרה ופיקוח מרחוק על הבית ועל מכשירי החשמל מכל מקום בעולם, באמצעות הרשת הסלולרית ומתן פתרון אבטחה וניטור.

החוזה הנוכחי מצטרף לחוזה נוסף עליו דיווחה החברה בדצמבר האחרון, ולפיו דיווחה כי החברה תספק מערכות לאחת מחברות הניטור הבינלאומיות עד סוף מארס 2002 בסכום כולל של כ-13.7 מיליון שקל. אלקטרוניקס ליין הודיעה גם בנובמבר השנה על חתימה על חוזה גדול נוסף בהיקף של 71 מיליון שקל לאספקת מערכות ה-Wireless Home Networks מתוצרתה. ההסכם מתפרש על-פני 3 שנים, בהתאם להזמנות שינפיק הלקוח. בסך הכל חתמה החברה על חוזים בהיקף של כ-120 מיליון שקל ב-3 החודשים האחרונים.

החוזים עליהם חותמת החברה והתוצאות הכספיות עליהם היא מדווחת הביאו את האחים קורבינר לממש חלק מאחזקותיהם בחברה לפני כחודש, ולמכור כ-15% מהון המניות שברשותם לחברת ארגיל תמורת כ-72 מיליון שקל. אלקטרוניקס ליין סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם צמיחה של כ-38% בהכנסותיה שהסתכמו בכ-46.6 מיליון שקל. רווחי החברה ברבעון השלישי הגיעו לכ-5 מיליון שקל, כ-20% יותר מהרווח ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully