כצמן: "משפחת ברוניצקי נכשלה"

במכתב חריף לאורמת, כצמן וסגל מבהירים כי אינם מוכנים עוד להשלים עם הפסד של 400 מ' ש' על השקעתם הכושלת. לטענתם הנהלת החברה "כשלה בסוגיות מהותיות"

יורם גביזון
01/07/2010

עו"ד חיים כצמן ודורי סגל, בעלי השליטה בחברת גזית אינק, אינם מוכנים עוד להשלים עם הפסד של 400 מיליון שקל על השקעתם הכושלת בחברת אורמת.

גזית פנתה במכתב חריף לאורמת שתוכנו פורסם בבורסה ובו היא תוקפת חריפות את ההנהלה והדירקטוריון של אורמת ותובעת לכנס אסיפה כללית מיוחדת שעל סדר יומה יועמדו הצעות להחלטה למינויים של יובל ינאי וגד ארבל כדירקטורים חיצוניים, במקום עזרי גונן וצבי טרופ - הדירקטורים החיצוניים שכהונתם הסתיימה - אשר משפחת ברוניצקי מעוניינים לחדש את
כהונתם.

כצמן וסגל מבהירים בכך את כוונתם להעביר את השליטה בחברה אליהם ולשנות את הנהלתה. הם מאשימים את ההנהלה בניהול כושל שהביא לתשואה שלילית של 13% בשנה האחרונה ותשואה שלילית של 35% בשנתיים האחרונות. גזית אינק מחזיקה ב-15% ממניותיה של אורמת, בעוד שמשפחת ברוניצקי מחזיקה ב-35% ממניות החברה. כל המניות ברשות משפחת ברוניצקי משועבדות להחזר הלוואה של 150 מיליון דולר שהמשפחה קיבלה בדצמבר 2007 לצורך רכישת 7.6% מניות החברה כחלק ממאבק שליטה בחברת גזית אינק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully