וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תחלופה באמדוקס: גלמן ימונה כנשיא ומנכ"ל

6.9.2010 / 9:50

אמדוקס הודיעה כי דירקטור החברה אלי גלמן יחליף את המנכ"ל המוערך דב בהרב. בהרב יפרוש מהחברה בתחילת 2011 לאחר יותר מ-20 שנה בשורות החברה

אמדוקס הודיעה הבוקר כי דב בהרב, נשיא ומנכ"ל אמדוקס, יפרוש מתפקידו במהלך הרבעון הראשון של 2011 ויוחלף על-ידי אלי גלמן. גלמן מכהן כיום כדירקטור באמדוקס, וכיהן בה בעבר כסמנכ"ל בכיר וכסמנכ"ל תפעול בכיר. בהרב יפרוש מכל תפקידיו בחברה, כולל מתפקידו כדירקטור.

"בעשרים השנים של דב באמדוקס זכינו ליהנות מהנהגתו כמנהל בכיר, ובשמונה השנים האחרונות כמנכ"ל," אמר ברוס אנדרסון, יו"ר אמדוקס. "לא ניתן להכביר במילים באשר לתרומתו לאמדוקס."

אנדרסון הוסיף: "דב החל את כהונתו בתקופה קשה לחברה, והוביל אותה לגבהים חדשים. בשנים בהן כיהן כמנכ"ל, אמדוקס הכפילה את הכנסותיה, הרחיבה את סל המוצרים והשירותים שלה באופן משמעותי וכן את נוכחותה ברחבי העולם, ומיצבה את עצמה כחברה המובילה בעולם בתחום המערכות המשפיעות על חוויית לקוח-הקצה. ההישגים של דב עבור החברה, לקוחותיה ובעלי המניות, בולטים וגלויים לכל. אנו מלאי הוקרה על כישוריו, פועלו ועל החברות ארוכת השנים. אין ספק כי נוכחותו תחסר."

אנדרסון התייחס למינויו של גלמן, ואמר כי הוא האדם המתאים להוביל את אמדוקס קדימה: "חזרתו של אלי גלמן לצוות ההנהלה הבכירה של אמדוקס, ומינויו לתפקיד המנכ"ל הם חדשות טובות עבור החברה. ניסיונו הרב והיכרותו העמוקה עם החברה ועם השווקים בהם היא פועלת יהוו נכס משמעותי לאמדוקס בשנים קדימה."

"לאחר 20 שנים באמדוקס אני שמח להעביר את סמכויותיי במהלך החודשים הקרובים לידיו של מנהל יוצא דופן, איתו עבדתי בצורה קרובה ואשר בו יש לי ביטחון מלא", אמר בהרב. "אלי היה שותף מרכזי בצמיחה יוצאת הדופן של אמדוקס ובמיקומה כמובילה בתעשייה. עם הפקדת הנהגת החברה בידיו של אלי, מגובה בצוות חברי הנהלה מצוין, כוח אדם מוכשר ותשתיות מתקדמות, יש לי אמון מלא ביכולתה של אמדוקס למצות את ההזדמנויות בשוק ולשמר את מעמדה המוביל ואת מגמת הצמיחה של החברה גם בשנים הבאות."

לאלי גלמן ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתעשיית התוכנה, מתוכן 20 באמדוקס. במהלך שנותיו באמדוקס שימש גלמן כסמנכ"ל בכיר בין השנים 2002-2007, וכסמנכ"ל תפעול בכיר מאוקטובר 2006 עד אפריל 2008. גלמן מכהן כיום כחבר בדירקטוריון של אמדוקס, ופעיל בועדת הטכנולוגיה של החברה. בנוסף, מחודש ינואר 2010, מכהן גלמן כיו"ר רטליקס (retalix).

"אמדוקס היא חברה נהדרת וזוהי זכות גדולה עבורי לחזור אליה כמנכ"ל הבא," אמר גלמן. "שמחתי לעבוד לצד דב במשך למעלה מ-20 שנה במהלכן תרמו הנהגתו ומחויבותו כה רבות לצמיחתה ולהתפתחותה של החברה, וצופה תהליך העברת סמכויות חלק. אני מאמין כי ביחד עם צוות ההנהלה המוכשר והמנוסה של אמדוקס, נוכל לחזק ולבסס עוד יותר את מעמדה של החברה בשנים הבאות."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully