וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תביעה ייצוגית נגד סלקום בגובה 68 מיליון שקל

אמיר הלמר

23.1.2002 / 14:21

התובעת טוענת כי סלקום גבתה תשלום עבור זמן אוויר בהתקשרות לתא קולי, הגבוה מכפי שנקבע בתנאי "מבצע של כוכבים"

עוד תביעה ייצוגית כנגד חברה סלולרית הוגשה היום לביהמ"ש המחוזי בתל אביב - והפעם נגד סלקום.

שביט שפירא, לקוחה של החברה, הגישה היום לביהמ"ש המחוזי בתל אביב תביעה כנגד סלקום, ובקשה להכיר בתביעה כייצוגית, וזאת בטענה כי נגבו ממנה כספים שלא כדין במסגרת מבצע "מסלול שדרוג כוכבים". התביעה הוגשה באמצעות עוה"ד אלרואי קנבל ורועי נבות, בשיתוף עם משרד עו"ד מירון-לידרמן.

שפירא טוענת כי הצטרפה למבצע יחד עם לקוחות רבים של סלקום, אשר במסגרתו הוצע לה להחליף את הערכה הסלולרית שהיתה ברשותה בערכה חדשה וטובה יותר.

החלפת הערכות, טוענת שפירא, היתה אמור להתבצע כנגד תשלום כספי מוזל ומשולבת בתעריפי חיוב מוזלים בגין זמן אוויר.

שפירא מציינית כי לקוח שהצטרף למבצע ייאלץ, בין היתר, להתחייב להישאר לקוח של סלקום, במסגרת המסלול, למשך תקופה של 36 חודשים.

תנאי עיקרי, טוענת התובעת, אשר הוצג ללקוחות סלקום כחלק מהמצגים שהציגה, הינו תעריף מוזל בסך של 49 אגורות לדקת זמן אוויר סלקום לכל מספר סלקום ברשת, לרבות בחיוג למשיבון הסלולרי של המכשיר.

בפועל, טוענת התובעת, נהגה סלקום בניגוד למצג, וגבתה תעריף של 96.06 אגורות לדקת זמן אוויר סלקום בחיוג למשיבון הסלולרי של המכשיר, במקום התעריף שהוצג.

לאור זאת, מבקשת התובעת כי סלקום תשיב לה את הכספים שחויבה בהם ביתר, המסתכמים בכ-170 שקל, וכן להכיר בתביעה כייצוגית בשם כ-400 אלף לקוחות שהצטרפו, לטענתה, למבצע. סך התביעה הייצוגית מוערכת על ידה בכ-68 מיליון שקל. טרם הוגשה תגובת סלקום. (א 1113/02)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully