וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הבורסה בת"א תדון בהשעיית המסחר בני"ע של 25 חברות

אלי דניאל

27.1.2002 / 11:18

בין החברות הבולטות אדנים, אקרשטיין, בולוס גד ובן יקר גת

הבורסה בתל אביב פירסמה היום רשימה של 25 חברות אשר נכון לתחילת שנת 2002 אינן עומדות בכללי השימור. 17 מהחברות הללו, בהן בולוס גד וראלקו , אינן עומדות בכלל השימור לפיו שווי אחזקות הציבור צריך לעלות על 1.6 מיליון שקל.

אצל שתי חברות - אדנים ואקרשטיין 1 - שיעור אחזקות הציבור נמוך מ-7.5%, כאשר שווי אחזקות הציבור במניותיהן אינו עולה על 8 מיליון שקל.

שבע חברות, בהן בן יקר גת, גילתק ורובננקו, אינן עומדות בכללי השימור מן הטעם שהונן העצמי, על פי כל אחד מארבעת הדו"חות הרבעוניים האחרונים שלהן, היה נמוך מ-2 מיליון שקל. כך למשל, לגילתק היה ביום ה-30 בספטמבר 2001 גירעון של למעלה מ-23 מיליון שקל בהון העצמי ולבן יקר גת היה במועד זה גירעון בהון בסך של כ-10.3 מיליון שקל.

יצוין כי הבורסה כבר פנתה לחברות אלה והודיעה להן כי יש להן אורכה של 3 חודשים עד לתום הרבעון הראשון, לצורך עריכת הסדרים לשם עמידה בכללים. מי מבין החברות אשר תודיע על עריכת הסדרים, תקבל ארכה נוספת של 6 חודשים, לשם השלמתם.

בבורסה מוסיפים כי חברה אשר לא תודיע על עריכת הסדרים, וזאת עד לתום הרבעון הראשון של 2002, ייערך לגביה דיון בדירקטוריון הבורסה, במהלך אפריל 2002, בנוגע להשעיית המסחר בניירות הערך שלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully