וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נציגי האוצר ויו"ר ועדת הכנסת, ח"כ יוסי כץ, הגיעו להסדר שיקדם את העברת חוק התקציב וחוק ההסדרים לוועדות הכנסת

הארץ

28.1.2002 / 13:40

בתמורה להסכמת כץ לקדם את חקיקת חוקי ההסדרים יקצה האוצר 20 מ' ש' להפעלתו החלקית של החוק להנחות בתרופות לגמלאים וקשישים המקבלים קצבת הבטחת הכנסה



מאת צבי זרחיה ושירות "הארץ"



נציגי האוצר ויו"ר ועדת הכנסת, ח"כ יוסי כץ (עבודה), הגיעו היום (שני) להסדר, שיקדם את העברת חוק התקציב וחוק ההסדרים לוועדות הכנסת - כך דווח ב"קול ישראל". פרטי ההסדר היו צפויים - בתמורה להסכמתו של כץ לקדם את חקיקת חוקי ההסדרים, יקצה האוצר 20 מיליון שקל להפעלתו החלקית של החוק להנחות בתרופות לגמלאים וקשישים, המקבלים קצבת הבטחת הכנסה. כמו כן, לא תמומש הכוונה לבטל את ההנחה בארנונה לאלמנות ואלמנים קשישים.



היום בצהריים תיפגש ועדת הכנסת כדי להכין את חוקי ההסדרים ולהעבירם לוועדות הכנסת השונות לדיון בהם ולאישורם. בקואליציה מקווים שהדיון בחוקי התקציב יושלם עד יום ראשון, ושואפים להעמיד את חוקי התקציב וההסדרים להצבעה בקריאה שנייה ושלישית עד יום שני.



בימים הקרובים תתכנס ועדת הכספים של הכנסת לדיון בקיצוץ בתקציב הממשלה, שטרם הוגש לה, ותתחיל לדון בסעיפיו השונים של חוק ההסדרים. נציגי ש"ס אמרו אתמול שהושגה הסכמה עקרונית להפחית את הקיצוץ במשרדיה בכמה מיליוני שקלים, וכי יופחת הקיצוץ בקצבאות הילדים. ש"ס הודיעה שהיא תוכל להשלים עם ההצעה להקפיא את קצבאות הביטוח הלאומי ושכר המינימום. סיעת עם אחד, לעומתה, צפויה לפרוש מהקואליציה אם הצעה זו תאושר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully