וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מאפיית אנג'ל לקראת יציאה לסכסוך עבודה

עובדי המאפייה הגדולה ביקשו להחליף את הארגון המייצג אותם ולעבור להסתדרות העובדים הלאומית, אך ההנהלה אינה משתפת עימם פעולה. ההסתדרות הגישה בקשה לסכסוך עבודה

הסתדרות העובדים הלאומית הגישה היום (רביעי) בקשה לסכסוך עבודה במאפיית שלמה א. אנג'ל בע"מ בשל רצון העובדים להחליף את הארגון המייצג אותם. בשבוע שעבר הכריזה הסתדרות העובדים הלאומית על היותה ארגון העובדים היציג במאפיה, לאחר שלפי הודעה מצידה, רוב העובדים בחרו מיוזמתם להצטרף לשורותיה. וכעת הודיעה הסתדרות על הסכסוך, בשל חוסר שיתוף פעולה מצד ההנהלה.

יו"ר ועד העובדים במאפיה, איציק מזרחי, אשר הוביל את מהלך ההתאגדות עם שאר חברי ועד העובדים בכל סניפי המאפיה ברחבי הארץ אמר כי "העובדים הביעו את רצונם באופן גורף להחליף 'שירות בשירות' ובחרו את סל השירותים אשר יוענק להם מהסתדרות העובדים הלאומית. עובדי מאפית אנג'ל ברחבי הארץ תומכים בסכסוך העבודה. אנו מקווים, כי ההנהלה תתעשת בזמן ותשב עמנו לשולחן הדיונים לטובת הסדרת זכויות העובדים שהיו להפקר מזה שנים רבות".

הסתדרות העובדים הלאומית פנתה לממונה על יחסי העבודה במשרד התמ"ת, מר שלמה יצחקי, בבקשה להכיר בסכסוך עבודה, שמהותו העיקרית דרישה מהנהלת אנג'ל לכבד את רצון העובדים בבחירתם הלגיטימית להחלפת ארגון העובדים היציג, כאשר לנגד עיני ההסתדרות הלאומית עומדת דאגה לזכויות העובדים בראש ובראשונה.

מזכירת האיגוד המקצועי בהסתדרות העובדים הלאומית, גב' מירה וקנין, אשר מלווה את המהלך מתחילתו: "הסתדרות העובדים הלאומית מצפה לשיתוף פעולה מיידי מצד ההנהלה בכדי שנוכל לקיים מערכת יחסי עבודה תקינה, פורייה ומקצועית, תוך שמירה על זכויות העובדים."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully