וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נוקיה תחל לשווק את מוצרי האבטחה של צ'ק פוינט

נטע יעקבי

31.1.2002 / 16:40

ג'י.פי. מורגן: השת"פ עשוי לתרום להכנסות צ'ק פוינט


חברת אבטחת התוכנה הישראלית צ'ק פוינט ויצרנית מוצרי הסלולר הפינית נוקיה הודיעו אתמול כי מוצרי NG-FP1 Next Generation Feature Pack 1 של צ'ק פוינט יהיו זמינים מעתה גם כחלק מקו יישומי אבטחת רשתות IP של נוקיה. קו מוצרי האבטחה החדש של צ'ק פוינט ישולב בכל יישומי ה-IP של נוקיה, ויאפשר אבטחת רשתות תקשורת בכל גודל.

החברות ערכו בדיקות איכות על מנת להבטיח שיתוף פעולה בין מוצרי שתי החברות, שלא ייפול מהסטנדרטים הקיימים של כל אחת מהחברות. בנוקיה הוסיפו כי קיבלו אינדיקציות מלקוחות שציפו להשקת פתרונות האבטחה של צ'ק פוינט על גבי פלטפורמות ה-IP של נוקיה, ובבית ההשקעות מורגן סטנלי הסכימו עמם בעניין.

האנליסטית אוטי סטרלינג העריכה כי מדובר בציון דרך משמעותי עבר צ'ק פוינט, מאחר שלקוחות רבים ציפו לשיתוף הפעולה שיאפשר קבלת פתרונות האבטחה של צ'ק פוינט על גבי יישומי אינטרנט של נוקיה, כאשר בתור אומדן למספר הלקוחות המדובר היא מציינת כי כ-20%-25% מפתרונות ה-VPN/פיירוול של צ'ק פוינט מתבצעים היום על גבי פלטפורמות חומרה של נוקיה. בנוסף, משיחות עם מפיצים גדולים של מוצרי צ'ק פוינט בארה"ב, אומרת האנליסטית, עולה כי מורגש ביקוש למוצר המשולב של צ'ק פוינט ונוקיה, ביקוש שיוכל להיענות במהירות מאחר ואצל המפיצים נמצאות ערכות לשיווק מיידי.

בבית ההשקעות העריכו כי שילוב המוצרים של שתי החברות עשוי לתרום לעלייה בהכנסות ברבעון הראשון של 2002. כמו כן, הדבר עשוי להתבטא לדעתם במחיר המניה, מה שגורם להם להותיר המלצת "קנייה" למניה עם מחיר יעד של 50 דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully