וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פרטנר תעניק למנויים שסיימו חבילת התקשרות של 3 שנים הצעות חיבור חדשות

ערן גבאי

10.2.2002 / 14:23

סקרים מורים שכ-25% ממסיימי מבצעי שיוך נשארים באותה הרשת; ההערכה: פרטנר תשמר לפחות כ-65% מכ-100 אלף מסיימי החבילה


חברת הסלולר פרטנר מבצעת פילוח של מנוייה שנקשרו בחבילת שירות למשך 3 שנים, ושבימים אלה מסתיימת תקופת החבילה שלהם, ומציעה ל"מנויים המשלמים יותר" הצעות חיבור אטרקטיוויות מאוד - כך נודע ל-TheMarker.

למעשה, בימים אלה מסתיים מחזור המתחברים הראשון לחבילות קישור לרשת למשך 3 שנים. בפרטנר מבצעים עבודת פילוח ויוצרים חתכים שונים של המנויים שחבילת הקישור שלהם הסתיימה, כך שעל פי רמת השימוש של אותו לקוח במכשיר הסלולר שלו לאורך 3 השנים נקבעת החבילה שתוצע לו.

ככל הידוע מדובר במחזור המונה כ-100 אלף מנויים, כשל-40% ממנו מציעה החברה בשיווק אגרסיווי חבילה הכוללת תשלום של 30 שקל בחודש למשך 36 חודשים בעבור אחד מהמכשירים החדשים של סמסונג או מוטורולה ועוד הנחה של 10%, כך שעל כל תשלום של 100 שקל, זכאי המנוי לקבל 10 שקלים זיכוי.

ככל הידוע, המנויים שיהיו זכאים לחבילה זו הם לקוחות שרמת ההכנסה הממוצעת שלהם היא כ-200 שקל בחודש.

המדיניות הזו, בה נוקטת פרטנר מטרתה לשמור על ה-ARPU (הכנסה ממוצעת למנוי) ועל רמת הדקות היוצאות של המנוי.

ל-TheMarker נודע כי נתונים פנימיים של חברות הסלולר מורים על כך שכ-25% ממסיימי מבצעי שיוך נשארים באותה הרשת ולא עוברים לרשת מתחרה, מכאן שפרטנר תוכל לשמר לפחות כ-65% ממחזור המסיימים הראשון שלה.

דובר פרטנר מסר בתגובה כי פרטנר שוקדת על מתן שרות לקוחות מהיר, איכותי ויעיל ל-1,500,000 לקוחותיה בתכניות השונות אליהן הם משתייכים. בהתאם לאסטרטגיית שרות זו קיימים בפרטנר תקשורת מוקדי שרות על פי צורכי הלקוחות. לקוחות אשר סיימו את התחייבותם בתום שלוש שנים, מופנים למוקד המתאים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully