המסחר בתל אביב ננעל בעליות

יום המסחר הרביעי לשבוע בבורסת תל אביב ננעל בעליות שערים. המדדים ת"א 25 ות"א 100 עלו ב-0.6%, מדד מניות הנדל"ן התחזק ב-0.4% ומדד הבנקים הוסיף 0.1% לערכו

יעל פטר
06/04/2011

יום המסחר הרביעי בבורסה בתל אביב נחתם בעליות שערים. מדד ת"א 25 הוסיף 0.6% ונחתם ברמה של 1,335 נקודות ומדד ת"א 100 עלה אף הוא ב-0.6% ונחתם ברמה של 1,215 נקודות. מניות הנדל"ן עלה ב-0.4% ומדד הבנקים הוסיף 0.1%.

אמש נחתם המסחר בוול סטריט ביציבות. מדד דאו ג'ונס החסיר 0.05% לרמה של 12,34 נקודות, הנאסד"ק עלה ב-0.4% ל-2,800 נקודות ו-S&P500 נחתם ללא שינוי ב-1,332 נקודות.

בזירת המקרו האמריקאית, התפרסם אתמול מדד המשולב למגזרים הלא תעשייתיים לחודש מארס אשר רשם ירידה ל-57.3 נקודות - נמוך מתחזית הכלכלנים אשר ציפו כי ישאר ללא שינוי לעומת חודש לפני כן על רמת 59.7 נקודות. מגזר השירותים מצביע החודש על העטה בקצב הצמיחה.

עוד בוואלה!

המדריך המלא לניתוחי אף בשיטה אנדוסקופית

בשיתוף zap doctors

מניות בולטות במסחר

חברת טבע חתמה על הסכם פשרה עם חברת Cubist בנוגע לתביעה שהגישה נגד טבע בפברואר 2009 במטרה לאשר גרסה גנרית לתרופה Cubicin, תוך שהיא מערערת על תוקפו של הפטנט שמגן על התרופה עד לספטמבר 2019. לפי הסכם הפשרה בין השתיים, נתנה קוביסט היתר לטבע לשווק גרסה גנרית של התרופה החל מיוני 2018, אם תקבל קוביסט הארכה של הפטנט ב-6 חודשים או בדצמבר 2017 אם הפטנט של קוביסט לא יוארך ב-6 חודשים בגין הוכחת יעילות השימוש בו בילדים.

בית ההשקעות לידר שוקי הון מעדכן היום את שווי תמר, ומעלה את מחיר היעד לישראמקו . עוז לוי אנליסט האנרגיה של לידר אומר "להערכתנו, תמר לקראת החתימה על חוזי ההספקה האורכים בהיקף של כ-22-25 מיליארד שקל מול חברת החשמל". לדבריו, ההסכם הצפוי להיחתם ישקף עליה חדה במחירי הגז. כמו כן מעלים בלידר את מחיר היעד לישראמקו מ-42 אגורות ל-51 אגורות למניה.

בית ההשקעות פסגות הוריד היום את מחיר היעד לדלק רכב , יבואני מאזדה ופורד ל-45.9 אגורות. במחלקת המסחר טוענים כי תחרות חריפה ואיבוד נתח שוק גוררים את בית ההשקעות להורדת מחיר היעד למניה.

אלביט מספקת ארטילריה במיליונים

חברת דן רכב , זכיינית Avis בישראל השלימה את השלב המוסדי בגיוס אג"ח בסכום של 300 מיליון שקל בשלב המוסדי שהתקיים אתמול. החברה קיבלה ביקושים של 650 מיליון שקל במהלך הרחבת סדרות ה' ו-ו' של החברה. בתחילת שבוע הבא תקיים החברה את המכרז הציבורי ותשלים את הגיוס. האגרות נושאות דירוג A+ באופק יציב של חברת מעלות.

אלביט מערכות זכתה בחוזה לאספקת מערכות ארטילריה מתנייעות וציוד נלווה לאפריקה, בהיקף של 24 מיליון דולר. העסקה תתבצע במהלך השנתיים הקרובות. המערכות הן מתוצרת חברת הבת של אלביט סולתם מערכות.

"תשואת שוק" ומחיר יעד של 108.5 שקל למניה, זו ההמלצה שמעניקים היום כלכלני אקסלנס נשואה למניית קבוצת עזריאלי , לאור המצגת שערכה היום החברה לשוק ההון ובהמשך לדו"חותיה השנתיים. האנליסטים ליאת גלזר ואמיר ארד קובעים כי הקבוצה המשיכה השנה להציג תוצאות חזקות, כששנת 2011 תמשיך לספק ערך למשקיעים עם שילובם נכסים חדשים בתיק הנכסים של החברה. מניית עזריאלי נסחרת כיום לפי שער של 97.8 אג', כך שהמלצתם מעניקה דיסקאונט של כ-10% למניה.

  • הבורסה בתל אביב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully