וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גם קשר בראל מתמודד על תקציב הפרסום של ברק 013

ענת ביין

13.2.2002 / 11:34

המשרד יזם פנייה לברק בבקשה להתמודד על התקציב ונענה בחיוב

גם מק'אן קשר בראל מתמודד על תקציב הפרסום של ברק 013 בהיקף של כ-2 מיליון דולר - כך נודע ל-TheMarker. המשרד יציג לחברה פרזנטציה קריאטיווית ביום ראשון הקרוב. מק'אן קשר בראל מתמודד מול משרדי הפרסום באומן בר רבנאי, גיתם BBDO וצרפתי שטרנשוס זמיר.

כפי שנחשף לראשונה ב-TheMarker, החליטה ברק 013 לבדוק את האפשרות להפסיק את התקשרותה עם משרד הפרסום צרפתי שטרנשוס זמיר EURO, ולפנות למשרדי הפרסום באומן בר רבנאי, גיתם BBDO ושלמור אבנון עמיחי Y&R, בכדי שיציגו בפניה מצגות אסטרטגיות. זאת, על רקע השינויים בצמרת ברק ,013 שבמסגרתם נכנס ניר שטרן לתפקיד סמנכ"ל השיווק במקומו של גיל שרון, שעבר לפלאפון.

אייל ארד, דובר חברת ברק, אישר את הידיעה, ואמר כי החברה לא פנתה למק'אן קשר בראל בבקשה להגיש פרזנטציה מתוך מחשבה שבגלל הטיפול בבזק לא יוכלו להשתתף. "מק'אן קשר בראל פנו אלינו מיוזמתם", מוסיף ארד, "ביקשו להשתתף במכרז, וציינו כי לא הם ולא בזק רואים בעיה בכך מאחר שקשר בראל לא מטפלת בתקציב בזק בינלאומי".

עד עתה הציג פרזנטציה באומן בר רבנאי בלבד, גיתם BBDO צפוי להציג פרזנטציה מחר, ומק'אן קשר בראל יציגו כאמור ביום ראשון הקרוב. שלמור אבנון עמיחי Y&R החליטו לא להשתתף, ואילו צרפתי שטרנשוס זמיר, המטפל בתקציב עוד משלבי ההקמה של החברה לפני כ-5 שנים, פטור מלהגיש פרזנטציה.

עד רגע פרסום הידיעה לא ניתן היה להשיג את תגובתו של מנכ"ל מק'אן קשר בראל, אילן שילוח.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully