וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מחאה בת 8 - הילדה שיצאה למלחמה על הקוטג' שלה

שירה גרוסמן בת ה-8 לא אהבה את הרעיון שלא תוכל לאכול קוטג' עקב החרם הצרכני על מוצרי החלב, אז היא החליטה לעשות מעשה ולכתוב מכתב לתנובה ולשטראוס. "לא רציתי לצעוק ולכעוס"

מחאת הצרכנים נגד עליית מחירי הקוטג' ועליית המחירים בכלל לא היתה נחלתם של המבוגרים בלבד. אל המחאה שהניבה פירות מהירים, עם הכרזת "תנובה", "שטראוס" ו"טרה" על הורדת מחירי הקוטג', הצטרפה לאחרונה גם שירה גרוסמן בת ה-8, שנחרדה לגלות שאחד ממאכליה האהובים יחסר לה. "מישהו ניסה לבקש מהם יפה להוריד את המחיר?", שאלה שירה את אמה טל פילמוס כאשר זו הסבירה לה מה משמעותו של חרם צרכנים ואמרה לה כי בכוונתה להצטרף אליו.

מחאת הקוטג' - כותרות אחרונות:
תנובה: מחיר הקוטג’ לצרכן יירד ל-5.9 שקלים
בעלת השליטה בתנובה: לא נוריד את מחיר הקוטג’
95% מהציבור: להחזיר את מוצרי החלב לפיקוח

שירה החליטה לעשות מעשה ולפנות בעצמה למשווקי מוצרי החלב, ולבקש מהם יפה להריד את המחיר. "למחלבות תנובה, טרה ושטראוס שלום, שמי שירה, ואני בת 8", כתבה שירה לממחלבות. "אני והרבה אנשים מבקשים מכם להנמיך את המחירים של הקוטג' כי הוא מוצר שצריך בהרבה בתים!!! תודה, שירה", חתמה.

במחלקות שירות הלקוחות של שטראוס ותנובה, לא התעלמו מפנייתה של הילדה. בתוך מספר ימים התקבלה תשובתה של תנובה: "אנא הודי בשמנו במיוחד לשירה שטרחה לכתוב לנו את תגובתה". כתבו בתנובה לאמה של שירה. "באשר למחירים, ראוי להבין כי תמחור של מוצר לוקח בחשבון את מחיר חומרי הגלם, השינוע, החשמל, הדלק וכל אמצעי הייצור. מחיר החלב הגולמי הועלה על ידי הממשלה ומחירי החשמל, הדלק וכל השאר, גם הם עולים ועולים. בכל מקרה, תוכן הפנייה יועבר כולו לידיעת הגורמים המתאימים בתנובה".

תגובתה של שטראוס לא איחרה להגיע גם היא. "אנו מקבלים בברכה כל תגובה או הערה המאפשרת לנו ללמוד ולהשתפר", כתבו נציגי שטראוס. "בהמשך לפנייתך בנושא הקוטג', חשוב לנו להתייחס ולהסביר כי כידוע לך, כל החברות העסקיות מתמודדות עם עלייה מתמדת ומשמעותית במחירי חומרי הגלם. עליית מחירי הקוטג' בשנה האחרונה היא רק פרט קטן מעליות נמשכות במחירים במשק. צוות המנהלים הבכיר של החברה פועל ללא לאות בסוגיה זו למול הגורמים השונים, מתוך אחריות ומתוך מחוייבות לצרכנים. תוכן פנייתך הועבר לגורמים הרלוונטיים בחברתנו לידיעה". מ"טרה" לא התקבלה תגובה.

"במקום לא לקנות את המוצר לצעוק ולכעוס, כתבתי להם מכתב", הסבירה שירה את הצעד בו נקטה. "רציתי להפסיק את הדברים הלא טובים". מה היה חלקה של שירה בהחלטת תנובה להוריד את מחירי הקוטג'? - זאת ניתן רק לשער.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully