וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ישראל 10 במו"מ עם אבי ניר, המשנה למנכ"ל קשת, למינויו למנכ"ל

רוני קורן-דינר

18.4.2002 / 13:56

יחליף את המנכ"לים המשותפים יוהנה פרנר ורוני אלגרנטי; גורמים בכירים בערוץ אישרו את הדברים ומסרו כי החוזה נמצא לקראת חתימה

אבי ניר, מנהל התוכניות והמשנה למנכ"ל זכיינית ערוץ 2 שידורי קשת, נמצא במו"מ מתקדם עם יוסי מימן, יו"ר ישראל 10, למינויו למנכ"ל הקבוצה; כך נודע ל-TheMarker. ניר יחליף את שני המנכ"לים המשותפים בערוץ, יוהנה פרנר ורוני אלגרנטי, המלווים את ערוץ 10 מאז גיבוש הקבוצה למכרז.

שמו של ניר הועלה כבר מספר פעמים בהקשר זה, אולם עד כה הוכחשו על ידי שני הצדדים. הפעם, אישרו גורמים בכירים בישראל 10 את הדברים, ומסרו כי החוזה נמצא לקראת חתימה, וכי ניר ובעלי המניות רואים בתפקיד אתגר גדול לכשייחתם החוזה. ישראל 10 מנהלת מגעים מתקדמים לצירוף שני משקיעים אסטרטגיים זרים לקבוצה, ומשקיע ישראלי נוסף, ואלה הוכנסו בסוד הבאתו של ניר והביעו שביעות רצון מרובה מהמו"מ. עד מועד פרסום הידיעה לא התקבלה תגובתו של ניר.

בתוך כך פירסמה היום ישראל 10 הודעה לפיה בערב יום העצמאות הועבר לספקים התשלום השני במסגרת פרישת החובות של הערוץ, ובכך הושלמה העברת מחצית מסך החוב. מדובר ב-25 מתוך 28 הספקים להם חייב ערוץ 10 כספים, ומהשלושה הנותרים, שניים נמצאים בשלבי הצטרפות להסדר התשלומים. הספק היחיד שעדיין לא הגיע למו"מ היא חברת ראבל סרטים, שהפיקה את תוכנית התרבות עם נטלי עטייה, והגישה תביעה משפטית נגד ישראל 10 במסגרתה השיגה צו עיקול זמני על 2.6 מיליון שקל מכספי הערוץ.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully