וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גידול של 14% בהכנסות ריטליקס ברבעון הראשון לכ-16.2 מיליון דולר

אלי דניאל

30.4.2002 / 12:09

הרווח התפעולי של החברה צמח בכ-174% לכ-1.3 מיליון דולר; הרווח נקי הסתכם בכ-820 אלף דולר

חברת ריטליקס, המפתחת ומשווקת פתרונות תוכנה כלל מערכתיים לתעשיית קמעונות המזון, מדווחת היום על הכנסות שיא של כ-16.2 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2002, גידול של כ-14% לעומת ההכנסות שנרשמו ברבעון המקביל. ההכנסות הם בהתאם להערכת ההנהלה, אשר פורסמה לפני שלושה שבועות, לפיה ההכנסות יעלו על 16 מיליון דולר.

ריטליקס רשמה ברבעון הראשון רווח תפעולי של כ-1.3 מיליון דולר, גידול של כ-174% לעומת הרווח התפעולי ברבעון המקביל, ובהתאם להערכות ההנהלה לפיהן הרווח התפעולי יעלה על 1 מיליון דולר. השורה התחתונה של החברה מראה על רווח נקי של 820 אלף דולר.

בארי שקד, מנכ"ל ונשיא החברה, מסר כי "אנו שמחים לדווח על הכנסות שיא וגידול נוסף ברווח התפעולי שלנו ברבעון הראשון של שנת 2002. הדרישה לפתרונות התוכנה שלנו ממשיכה להיות אינטנסיווית, ואנו מעורבים במגעים ובתהליכי בדיקה אל מול כמות גדולה של לקוחות פוטנציאליים אשר עשויים להניב תוצאות עוד בשנת 2002 ואחריה. ריטליקס ממשיכה להנות מוויזיביליות טובה של הכנסותיה, מרווחיות תפעולית טובה וממצב כספי איתן".

לדברי שקד, "צפון אמריקה ממשיכה להיות מנוע הצמיחה החשוב ביותר עבור ריטליקס. כיום, למעלה מ-40% מעובדי הקבוצה מוצבים בארה"ב. במהלך 6 עד 18 החודשים הקרובים, מספר משמעותי של רשתות הדרג הראשון בארה"ב צפויות להגיע להחלטה בנוגע להצטיידות במערכות הדור החדש עבור נקודות המכר שלהן. אנו מאמינים שפתרון נקודות המכירה שלנו מתאים וממוצב היטב לענות על הצרכים של רשתות אלו. רמת הפונקציונליות הגבוהה, הגמישות הרבה ואמינות הפתרונות המשולבים שלנו, מאפשרים ללקוחותינו לשפר את רמת התפעול, להפחית עלויות, ולשפר את רמת הנאמנות של לקוחותיהם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully