וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלביט מערכות ראיה מדווחת על גידול של 36% בהפסד הנקי

גל אשד

8.5.2002 / 17:19

הכנסות החברה ברבעון הנוכחי הסתכמו בכ-1.9 מיליון דולר - ירידה של כ-21% לעומת הכנסות החברה ברבעון הקודם

אלביט מערכות ראיה דיווחה על הכנסות של כ-1.9 מיליון דולר ברבעון הראשון - ירידה של כ-21% לעומת הרבעון הקודם, וירידה של כ-5% לעומת הרבעון המקביל.

בשורה התחתונה דיווחה החברה על הפסד נקי של כ-300 אלף דולר - גידול של כ-36% לעומת הפסד נקי של כ-220 אלף דולר ברבעון הקודם ולעומת הפסד נקי של כ-600 אלף דולר ברבעון המקביל. ההפסד הנקי למניה עומד ברבעון הנוכחי על 3 סנט, לעומת הפסד נקי למניה של 2 סנט ברבעון הקודם ושל 7 סנט ברבעון המקביל.

ההפסד התפעולי של החברה הסתכם ברבעון הנוכחי בכ-290 אלף דולר לעומת כ-205 אלף דולר ברבעון הקודם, אך שיפור לעומת הרבעון המקביל, בו דיווחה החברה על הפסד תפעולי של כ-670 אלף דולר.

נשיא ומנכ"ל החברה, עופר יובל, ציין כי החברה מתמקדת בחדירה לשווקים חדשים ומפתחת טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות חדשים עבור לקוחותיה. יובל מוסיף כי בחברה רואים סימני התאוששות בשווקים אליהם אליהם היא פונה, היוצרים ציפייה לתנאים עסקיים טובים במהלך השנה.

קופת המזומנים של החברה, שעם סיומו של הרבעון הראשון מכילה סכום של כ-2.3 מיליון דולר, מצביעה על שריפת מזומנים של כ-900 אלף דולר במהלך הרבעון הנוכחי. ברבעון המקביל עמד סכום המזומנים בקופת החברה על כ-2.4 מיליון דולר. מניות החברה נסחרות כיום ברשימת החברות הקטנות לפי שווי שוק של כ-3.5 מיליון דולר, לאחר שנמחקו ממנה בעבר בשל אי עמידה בקריטריונים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully