וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קופת הגמל עוצמה של בנק לאומי השיגה באפריל תשואה ריאלית שלילית של 1.4%

אלי דניאל

12.5.2002 / 12:44

תעודת השליש שלה מתחילת השנה - תשואה שלילית של כ-5%

קופת הגמל עוצמה, קופת הגמל הגדולה ביותר מבין אלו המנוהלות ע"י בנק לאומי , שהיקף הנכסים שלה מסתכם בכ-9.9 מיליארד שקל, הניבה לעמיתים בחודש אפריל 2002 תשואה ריאלית שלילית נטו בשיעור של 1.4%, ובכך היא מציגה תשואה ריאלית שלילית של כ-5% בשליש הראשון של השנה, כך עולה מנתוני קופות הגמל של לאומי המתפרסמים היום.

בבנק מציינים כי מרבית קופות הגמל הציגו בחודש אפריל תשואות שליליות בשל הירידות החדות שנרשמו באפיקים צמודי המדד, באפיקים השקליים ולאור הירידות בשוק המניות.

קופת הגמל שיאון, המנהלת נכסים בהיקף של כ-3.6 מיליארד שקל, רשמה באפריל תשואה ריאלית שלילית של כ-1.9%, מה שמביא אותה לתשואה שלילית של כ-5.7% בארבעת החודשים הראשונים של שנת 2002.

קופת הגמל סגנון מט"ח, המנהלת נכסים בהיקף של 61 מיליון שקל, היתה היחידה מבין קופות הגמל המנהלות ע"י הבנק אשר השיגה בחודש שעבר תשואה חיובית, תשואה שהגיעה לכ-3.1%. מתחילת שנת 2002 מציגה סגנון מט"ח תשואה ריאלית בשיעור של כ-8.7%. מנגד, קופת הגמל סגנון מניות, המנהלת נכסים בהיקף של 90 מיליון שקל, השיגה את התשואה הריאלית הגרועה ביותר מבין הקופות המנוהלות ע"י לאומי - תשואה שלילית של כ-10.8% בארבעת החודשים הראשונים של השנה.

היקף נכסיהן של 15 קופות הגמל המנוהלות ע"י לאומי מסתכם כיום בכ-26.2 מיליארד שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully