וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נייס ממשיכה להשתפר: הפסד נקי של 1.2 מיליון דולר

גתית פנקס

14.5.2002 / 12:01

חיים שני, מנכ"ל נייס: "סגרנו את הרבעון הראשון עם שקיפות טובה מזו שהיתה בעבר; נצמח השנה ב-20%-30%"

חברת נייס הישראלית פירסמה הבוקר את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2002, מהן עולה כי החברה מוסיפה לצעוד על המסלול הנכון. אומנם הכנסותיה היו נמוכות מן הרבעון הרביעי של 2001, אך החברה עמדה בתחזיות האנליסטים הממוצעות.

הכנסות החברה לרבעון הראשון של 2002 היו 36.1 מיליון דולר - עלייה של 44% מהרבעון המקביל וירידה של 4.2% מהרבעון הקודם, הרביעי של 2001. ההפסד הנקי - 1.2 מיליון דולר, או 9 סנטים למניה - טוב מהתחזית הממוצעת להפסד של 12 סנט למניה. ברבעון המקביל הפסדיה של נייס היו 28.9 מיליון דולר בהכללת ניכויי הפחתות מוניטין והוצאות חד פעמיות וברבעון הקודם ההפסד היה של 5.9 מיליון דולר. יתרות המזומן של החברה, כולל השקעות בבטוחות סחירות לטווח ארוך, הסתכמו ב-91.7 מיליון דולר, לעומת 89 מיליון דולר בסוף הרבעון שעבר.

חיים שני, נשיא ומנכ"ל נייס, אמר היום כי ברבעון הראשון של השנה החברה עמדה ביעדיה העסקיים, בנתה צבר הזמנות וזכתה במספר חוזים משמעותיים. "אני מאוד מרוצה מן המגמה ההולכת ומתפתחת בשוק לפתרון כולל בהקלטת מולטימדיה", אמר, "אנחנו מעורבים במספר עסקות בהן ניכר מעבר מדרישה לפתרון ניהול איכות בלבד לפתרון הקלטה כולל. ניתן כבר עתה להיווכח בתוצאות השקעותינו במו"פ ובתשתית גלובלית".

שני הוסיף כי החברה סגרה את הרבעון הראשון עם שקיפות משופרת מזו שהיתה בעבר. "שקיפות זו תומכת בתחזית שלנו לשנת 2002 לגידול של 20%-30%", אמר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully