וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שידורי עדן קיבלה ארכה של שבועיים לחתום על כתב הזיכיון לערוץ 10

רוני קורן-דינר

15.5.2002 / 10:17

שם טוב: "כדי להגן על עצמנו במקרה של תביעה משפטית, החלטנו לתת להם הזדמנות אחרונה להוכיח שכוונותיהם להצטרף לשידורים רציניות"


בשימוע שנערך אמש לשידורי עדן ברשות השנייה, הוחלט להעניק לקבוצה ארכה נוספת של שבועיים, עד ה-30 במאי, לחתום על כתב הזיכיון להפעלת השידורים בערוץ 10. אם הקבוצה לא תחתום על כתב הזיכיון עד מועד זה, תישלל זכאותה לקבל את כתב הזיכיון. הרשות השנייה הקציבה לקבוצה שבוע לקבלת הבהרות והתאמות שונות, ולאחר מכן יהיה עליה לחתום ולהתחיל ביישום ההשקעות הכספיות שהתחייבה להן במכרז.

"חלק מחברי המועצה עדיין סבורים שיש לשלול את הזיכיון כליל, וזו גם ההמלצה שהעברתי למועצה", אמר ל-TheMarker שמוליק שם טוב, מנכ"ל הרשות. "עם זאת, כדי להגן על עצמנו במקרה של תביעה משפטית מצדם, החלטנו לתת להם הזדמנות אחרונה להוכיח שכוונותיהם להצטרף לשידורים רציניות".

נציגי שידורי עדן וישראל 10 ממשיכים במגעים למיזוג בין הקבוצות, על פי הסכם המיזוג העקרוני שנחתם ביניהם בדצמבר 2001. אם ייחתם הסכם המיזוג תהיה עדן פטורה מחתימה על כתב הזיכיון (הרשות השנייה תנפק זיכיון מיוחד לקבוצה הממוזגת), אולם יהיה עליה לשאת בחלק ניכר מהחובות וההוצאות של ישראל 10 עד עתה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully