וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נכסי אזורים השלימה גיוס של יותר מ-60 מיליון שקל

אילן מוסנאים

15.5.2002 / 16:24

גייסה את הכסף בהנפקת אג"ח למשקיעים המוסדיים בתל אביב, לתקופה של עד 6 שנים ובתשואה מקסימלית של 6.7%

נכסי אזורים שבשליטת גנדן של נוחי דנקנר, השלימה היום גיוס של למעלה מ-60 מיליון שקל מהמשקיעים המוסדיים בשוק ההון בתל אביב; כך נודע ל-TheMarker.

החברה הודיעה בעבר כי בכוונתה להנפיק איגרות חוב בהיקף מינימלי של 60 מיליון שקל (מתוך מסגרת של 120 מיליון שקל). נראה שעקב ביקושים עודפים לאיגרות של החברה, היא גייסה יותר מהסכום המינימלי, כאשר בשעה זו טרם נסגר הסכום הסופי בגיוס.

החברה הציעה למשקיעים המוסדיים איגרות חוב לתקופה של 6 שנים בריבית שנתית של 5.75%, כאשר איגרות החוב יינתנו לפירעון מוקדם בתום שנתיים וארבע שנים, בתשואה שבין 6.1%-6.2%. בנוסף, צפויים המשקיעים המוסדיים לקבל עמלת הפצה שתגדיל את התשואה שלהם בעוד 0.5%.

בימים אלה מנהל נוחי דנקנר, בעל השליטה בגנדן, מגעים לרכישת השליטה בקבוצת אי.די.בי תמורת 1.05 מיליארד דולר; לכן מציינת אזורים שהיא מתחייבת שבמקרה בו תצא עסקת אי.די.בי לפועל, יהיו המחזיקים באיגרות החוב שלה רשאים לדרוש את פדיונן המוקדם של איגרות החוב שטרם הגיעו לפדיונן.

בסוף השבוע שעבר דירגה מעלות את איגרות החוב של נכסי אזורים ב-A וציינה כי השתתפות ברכישת השליטה בחברת אי.די.בי אינה סינרגטית לפעילותה הנוכחית של נכסי אזורים, ועלולה להשפיע לשלילה על דירוג ההתחייבויות שלה. ייתכן שההערכה זו של מעלות גרמה לחברה להציע למוסדיים הנפקה בגובה השל 60 מיליון שקל ולא 120 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully