וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נשואה זנקס: כי"ל צפויה לדווח על ירידה של 2% בהכנסותיה הרבעוניות

אלי דניאל

23.5.2002 / 11:20

מותירים המלצת "קנייה" במחיר יעד של 5.7 שקלים למניה, 17% מעל מחירה בשוק

בית ההשקעות נשואה זנקס מפרסם היום עדכון להמלצתו למניית כי"ל לקראת פרסום הדו"חות הכספיים של החברה בשבוע הבא, ומותיר למניית החברה המלצת "קנייה" במחיר יעד של 5.7 שקלים, כ-17% מעל מחירה בשוק.

האנליסט חיים ישראל מציין כי למרות השיפור שחל בתקופה האחרונה בשוק הכימיקלים העולמי, הכנסות הרבעון הראשון של החברה ישקפו את ההאטה ששררה בענף בחודשים הקודמים. לפיכך, הוא מעריך כי הכנסותיה של כי"ל יסתכמו ברבעון הראשון של השנה בכ-465.1 מיליון דולר, ירידה מתונה של כ-2% לעומת ההכנסות ברבעון המקביל. זאת, בשל החולשה היחסית של מגזר הברום, מגזר בו צפויה להירשם ירידה של כ-5% לרמה של כ-92 מיליון דולר.

באשר לשורה התחתונה של חברת הכימיקלים, הרי ששם עשויה להירשם עלייה מתונה של כ-2%, בהשוואה לרבעון המקביל, לרמה של כ-18.5 מיליון דולר. עלייה זו, תנבע מתהליך ההתייעלות הפנימי שעברה החברה, תהליך אשר יוביל לקיטון בהוצאותיה.

ישראל מוסיף כי לאור הגידול בביקושים בשוק האמריקאי, המחירים העולמיים של מגזר הדשנים - המהווה כ-40% ממכירות כי"ל - מתייצבים ברמות גבוהות יותר מאלה שהיו ברבעונים הקודמים, כאשר מחירי מגזר הברום צפויים אף הם לעלות החל מהמחצית השנייה של שנת 2002. מגמות אלה יתרמו לגידול בהכנסותיה של כי"ל ממגזרים זה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully