וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קופתה של גזית גלוב ממשיכה לצמוח: השלימה גיוס של 27.1 מיליון שקל

אלי דניאל

23.5.2002 / 11:51

החברה עשויה לקבל עוד כ-40.6 מיליון שקל - אם ימומשו כל האופציות שניתנו לבעלי המניות

קופתה של גזית גלוב, חברת הנדל"ן המניב מקבוצת גזית אינק. , הנמצאת בשליטת חיים כצמן ודורי סגל, גדלה אתמול בעוד כ-27.1 מיליון שקל, לאחר שהחברה השלימה בהצלחה גיוס הון נוסף באמצעות הנפקת זכויות לבעלי המניות הקיימים.

במסגרת ההנפקה הציעה גזית גלוב לבעלי המניות, כ-2.1 מליון מניות וכ-3.1 מליון אופציות (מסדרה 6) הניתנות למימוש למניות החברה עד ליום ה-20 בדצמבר 2002. מימוש אפשרי של כל כתבי האופציה שהונפקו עשוי להניב לחברה תמורה נוספת בסך של כ-40.6 מיליון שקל (ברוטו).

הגיוס האמור מגיע שבועיים בלבד לאחר שהחברה השלימה גיוס של כ-134.4 מיליון שקל במסגרת הנפקת איגרות חוב (סדרה א') וכתבי אופציה (מסדרה 5). יש לציין כי בגיוס הקודם רכשה חברה בת של גזית גלוב איגרות חוב בהיקף של 74 מיליון שקל, כך שבסך הכל גייסה אז החברה ממשקיעים מוסדיים ומהציבור כ-60.4 מיליון שקל. את הנפקת הזכויות שערכה גזית גלוב, כמו גם את הגיוס הקודם שלה, הובילו גמול סהר חתמים ולאומי ושות'.

אריאל אבן, המשנה למנכ"ל גזית גלוב, הביע שביעות רצון מתוצאות ההנפקה ומסר כי "החברה רואה בהשלמת הגיוס הבעת אמון של בעלי המניות בחברה ובפעילותה". לדבריו, "תמורת ההנפקה תשמש את החברה להמשך צמיחה ופיתוח בתחומי פעילותה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully