וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"לית מפעל הפיס התפטרה לאחר שנשללו סמכויותיה בתחום הפרסום

ענת ביין

27.5.2002 / 14:35

בכירים במפעל הפיס: להעברת הסמכויות קדמו יחסים עכורים עם סמנכ"ל השיווק ישראל פלג, הנחשב מקורב ליו"ר אברהם כץ עוז

על רקע המשבר האישי החמור במפעל הפיס הודיעה היום המנכ"לית ענת קינן ליו"ר ולחברי הדירקטוריון על התפטרותה. במכתב ההתפטרות מציינת קינן כי לאחרונה "ננקטו נגדי צעדים שבאופן טבעי אינם מאפשרים לי להמשיך ולנהל את המפעל על פי הבנתי המקצועית, בשל חילוקי דעות מקצועיים". לפני מספר שבועות פורסם כי קינן מודרה על ידי היו"ר אברהם כץ עוז מכל סמכויותיה בתחום השיווק והפרסום. בכירים במפעל הפיס טענו אז כי למידור מסמכויותיה קדמה מערכת יחסים עכורה בין קינן לסמנכ"ל השיווק ישראל פלג, הנחשב למקורב לכץ עוז.

במכתבה מפרטת קינן שורת הצלחות אליהן הגיעה במהלך כהונתה, ומוסיפה: "בכל חברה פרטית או ציבורית כשמנכ"ל מצליח להצעיד את הארגון להישגים כלכליים וארגוניים - הוא זוכה להערכה. כמנכ"לית המשמשת בתפקידה זמן קצר יחסית (כשנה וחצי - ע.ב) ואחראית לניהול ולתפעול של מפעל הפיס, לטוב ולרע, הצעדתי את המפעל לשיא המכירות של כל הזמנים - 3 מיליארד שקל - ולהישגים נוספים המדברים בעד עצמם".

בין ההישגים שמפרטת קינן במכתבה: הגדלת ההכנסות נטו של מפעל הפיס ב-24.8%, הגדלת המכירות ב-185 מיליון שקל - עלייה של 6.6% - בשנת מיתון, עלייה של 113 מיליון שקל בעודף הגולמי או 10.5%, עלייה של 73 מיליון שקל בעודף התפעולי ועלייה של 54 מיליון שקל בהכנסות המימון או 216%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully