וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפסד של כ-105 מיליון דולר לכור ברבעון הראשון

אלי דניאל

28.5.2002 / 8:37

בעקבות ההעברה החשבונאית בגין תדיראן; בנטרול השפעת ההעברה החשבונאית הפסידה כור כ-23 מיליון דולר, לעומת הפסד של 214 מיליון דולר ברבעון המקביל

כור מדווחת הבוקר על הפסד של כ-105 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2002 - הפסד אשר חלקו העיקרי נגרם בשל ההעברה החשבונאית בגין תדיראן, העברה אשר הקטינה את השורה התחתונה של החברה בכ-82 מיליון דולר. בנטרול השפעה זו מציגה כור הפסד רבעוני של כ-23 מיליון דולר - ירידה משמעותית לעומת הפסד בסך של כ-214 מיליון דולר אשר נרשם ברבעון המקביל.

הכנסות החברה, למעט הכנסות אי.סי.איי , אשר נכללת על בסיס אקוויטי, הסתכמו ברבעון הראשון של השנה בכ-410 מיליון דולר, עלייה של כ-4% לעומת הכנסות של כ-396 מיליון דולר שנרשמו ברבעון המקביל.

יונתן קולבר, סגן יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל כור, אמר: "אני מרוצה מן השיפור המתמשך בתוצאות הכספיות המאוחדות, ובמיוחד מן השיפור ברווח הגולמי והתפעולי. ברבעון זה אנו עדים לתוצאות ראשונות של הצעדים הקשים בהם נקטנו במהלך 15 החודשים האחרונים. צעדים אלו כללו קיצוץ בהוצאות, שיפור בתזרים המזומנים של חברות הקבוצה וחיזוק האיתנות הפיננסית".

קולבר הוסיף כי "במהלך הרבעון אי.סי.איי ייצרה תזרים מזומנים תפעולי מרשים, ומכתשים אגן המשיכה בפעולות לאיתור מסלולי השקעה חדשים, בהסתמך על בסיס המזומנים האיתן שלה. אלישרא המשיכה לצמוח בהכנסות וברווח".

קולבר סיכם את דבריו באומרו כי "אנו בהחלט מעודדים מהתוצאות, ומאמינים כי חברות הקבוצה יכולות להמשיך ולשפר את ביצועיהן במהלך השנה".


-- הרחבה תובא בהמשך

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully