וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלטק ממשיכה לצמצם הפסדים: ירידה של 32% בהפסד הנקי

נטע יעקבי

29.5.2002 / 16:58

נמשכת החולשה בהכנסות, שירדו ב-7% לעומת הרבעון הקודם וב-30% לעומת הרבעון המקביל

חברת אלטק מדווחת היום על המשך מגמת צמצום ההפסדים, אך במקביל היא מדווחת על ירידה בהכנסות. הפסדי החברה הסתכמו ברבעון הראשון ב-240 אלף דולר בלבד - ירידה של 32% לעומת הרבעון הקודם בו דיווחה על הפסד של 352 אלף דולר וירידה של 76% לעומת הרבעון המקביל בו דיווחה על הפסד של מיליון דולר. בתרגום למונחי הפסד למניה דיווחה החברה על הפסד של 23 סנט למניה ברבעון הראשון.

עם זאת, מצביעים דו"חותיה הכספיים של יצרנית המעגלים המודפסים מפתח תקווה על כך שהחולשה בשווקים עדיין נמשכת. החברה דיווחה ברבעון הראשון על הכנסות של 5.8 מיליון דולר - ירידה של כ-7% לעומת הרבעון הרביעי של 2001 וירידה של 30% לעומת הרבעון המקביל.

במהלך הרבעון ירד מעט ההפסד התפעולי של החברה מ-220 אלף דולר ברבעון הרביעי ל-207 אלף דולר ואילו הרווח הגולמי קטן מ-525 אלף דולר ברבעון הקודם ו-2 מיליון דולר ברבעון המקביל ל-486 אלף דולר בלבד.

מנכ"ל ונשיא החברה, אריה רייכרט, אמר כי המגעים לקראת רכישת השליטה בחברה פרטית בגרמניה הפועלת בתחום ה-PCB התארכו מעבר לצפוי. החברה הודיעה על מגעים אלה לראשונה בחודש פברואר, אך מאז חלו עיכובים שונים. "אני מקווה כי נוכל להודיע על חתימת העסקה בקרוב", אמר רייכרט, "וכמו כן אנו בוחנים כרגע הזדמנויות נוספות להרחבת הפריסה הגיאוגרפית שלנו". אלטק סיימה את הרבעון עם מזומנים ושווי מזומנים בגובה 1.7 מיליון דולר בלבד, לעומת 1.4 מיליון דולר בסיום 2001.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully