וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מק'אן קשר בראל יקבל חזרה נתח מתקציב הפרסום של בזק

ענת ביין

2.6.2002 / 16:09

שאר הנושאים יטופלו בידי אדלר חומסקי&ורשבסקי ויהושע TBWA

משרד הפרסום מק'אן קשר בראל חוזר רשמית למערך משרדי הפרסום של בזק. המשרד ימשיך לטפל באותם נושאים בהם טיפל עד היום: תדמית בזק והזהות התאגידית שלה.

לדברי פנינה שנהב, סמנכ"ל השיווק בבזק, "התהליך הוא המשך העבודה מהעבר ולא חל למעשה שום שינוי, שהרי קשר בראל עבדו איתנו במהלך כל השנה האחרונה. השינוי המעשי היחידי שחל היה בתחילת השנה, כשהופסקה העבודה עם משרד הפרסום רבן ושות' על רקע מיזוגו עם משרד הפרסום ראובני פרידן, המטפל בתקציב הפרסום של פרטנר, שהוא מנוגד אינטרסים לשלנו".

תקציב הפרסום של בזק מוערך בכ-20 מיליון דולר בשנה. קשר בראל טיפל בתקציב כמשרד רשמי של החברה עד המכרז האחרון שנערך בשנת 2000, בו, לאחר הליך ארוך ומתוקשר שכלל קרב קשה עם משרדי הפרסום על גובה העמלה, זכו משרדי הפרסום אדלר חומסקי&ורשבסקי, יהושע TBWA ורבן IPG. למרות ההפסד במכרז, המשיך מק'אן קשר בראל לקחת חלק בכל הפעילות הפרסומית של החברה, שנגעה לנושאי מיתוג.

בתחילת השנה מוזגו משרדי הפרסום רבן ושות', שטיפל בחלק קטן מתקציב בזק בהיקף של 1.5 מיליון דולר, עם משרד הפרסום ראובני פרידן שמטפל בתקציב פרטנר. באופן טבעי בחר המשרד הממוזג להמשיך ולהחזיק בתקציב הגדול מבין השניים - תקציב פרטנר, ואילו בזק חילקה את שהוחזק ברבן בין שני משרדיה הנותרים, החלק הארי ליהושע TBWA והקטן יותר - לאדלר חומסקי&ורשבסקי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully