וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

CTV תשקיע 10 מיליון דולר בפיתוח ובפרישה של מערכת פרסום חדשנית

רוני קורן-דינר

9.6.2002 / 13:02

מסכי הפרסום של החברה יוצבו ברשתות המזון של קו אופ וקלאב מרקט, בקופות החולים של שירותי בריאות כללית ומכבי, וכן במועדוני כושר

במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר הודיעו נדב פלטי, מנכ"ל מפ"ל תקשורת, וישראל דיאמנט, מנכ"ל CTV, כי עד סוף שנת 2002 תשלים קבוצת CTV השקעה של כ-10 מיליון דולר בפיתוחה, יישומה ופרישתה של מערכת הפרסום החדשנית AdNet. נדב פלטי, המשמש גם כיו"ר קבוצת CTV, סיפר על מספר הסכמים שנחתמו בין הקבוצה לרשתות המזון, קופות החולים, מכוני כושר ומועדוני ספורט, על פרישה ארצית של מסכים שיקרינו מסרים פרסומיים.

במסגרת ההסכם שנחתם עם רשת קו אופ ריבוע כחול, הכוללת את סופר סנטר ומגה, הוחלט על פרישתם של מסכים בסניפי הרשתות בהשקעה של כ-4 מיליון דולר; בהסכם שנחתם עם רשת קלאב מרקט, הכוללת את רשת הג'מבו, הוחלט על פרישת מסכים בהשקעה כוללת של כ-2.5 מיליון דולר; הסכם נוסף נחתם עם שירותי בריאות כללית ובו הוחלט על הפצתם של מסכים במרפאות ובבתי מרקחת בהשקעה של כ-1.5 מיליון דולר; גם בקופות החולים של מכבי יוצבו מסכים במרפאות ובתי מרקחת בהשקעה של כ-1.5 מיליון דולר; כמו כן, חתמה CTV הסכמים עם מספר חדרי כושר ומועדוני ספורט על הצבתם של המסכים בהשקעה של חצי מיליון דולר.

פלטי אמר כי המערכת מספקת לחברות שתי תת מערכות, המאפשרות שליחת הודעות בפרישה ארצית וכן העברת מסרים מקומית במקביל. מערכת שליחת ההודעות הארצית מאפשרת עדכון שוטף בנושאים אקטואליים. כרגע מתקבל המידע מאתר Ynet, ומופיע על המסכים מדי ארבע דקות. בין לבין, מוצגים תכנים פרסומיים המיועדים ללקוחות הממתינים בתור ברשת המזון, במרפאה בקופת חולים או מתעמלים בחדר הכושר.

המערכת המקומית מתעדכנת בסניפים עצמם, ומעדכנת את הלקוחות על מבצעים, הנחות וכדומה. לדברי דיאמנט, יש כוונה לשתף פעולה עם גורמי תוכן נוספים, וזאת כיוון שלדבריו נמצא ש"לקוחות אינם מוכנים להביט למשך זמן של יותר מכמה שניות במסך שאין בו ערך מוסף מלבד פרסומות".

חברת CTV נמצאת בבעלות קבוצת פישמן ומפ"ל תקשורת, שבבעלות תמי מוזס בורוביץ, נדב פלטי ואפריקה ישראל. מערכת AdNet כוללת רשת ארצית של מסכים אלקטרוניים הנשלטים ממרכז ממוחשב אחד, המאפשר העברת פרסום מפולח, בהתאם ליעדיו השיווקיים של המפרסם, ולהגדרת המקומות בהם נמצא קהל היעד שלו באפקטיוויות ובעלויות נמוכות (75-100 דולר לספוט החוזר על עצמו מדי כמה דקות, למשך יום שלם).

הפרסומות משולבות בשידורי הטלוויזיה הרגילים (כבלים) או במידע חדשותי המסופק כאמור באמצעות אתר Ynet. בנוסף, מאפשרת המערכת החלפת ערוצי שידור באופן שוטף מבלי לפגוע במהלך התקין של שידורי הפרסומות, כמו גם העברת מסרים שונים של הארגון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully