וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הרשות השנייה תשקול מתן הקלות לחברה הממוזגת של ישראל 10 ושידורי עדן

רוני קורן-דינר

9.6.2002 / 15:56

שתי הקבוצות התנו את יישום המיזוג במתן ההקלות

למרות חתימת הסכם המיזוג בין ישראל 10 ושידורי עדן, זכייניות ערוץ 10, קיימות בהסכם המיזוג התניות רבות ליישומו בפועל. בהסכם נכתב למשל כי "החברה הממוזגת (שהיא למעשה מיזוגה המלא של שידורי עדן לתוך ישראל 10 תוך הפיכתה לחברה בת שלה - ר.ק) תזכה למירב ההקלות (מהרשות השנייה) בתנאי הזיכיון המורחב לרבות החזר כספים, החזר ערבויות, הקטנה מירבית של סך מכתבי ההתחייבויות וצמצום המחויבות בתחום השידורים".

התנאי שלעיל זכה היום לדיון יסודי ברשות השנייה, שקבעה כי נציגי החברה הממוזגת ישתתפו בדיוניה ויציגו את דרישותיהם המדויקות להקלות, ורק לאחר מכן יועבר הדיון למועצת הרשות, שתחליט האם לאשרן. בשבוע שעבר התבטא יו"ר מועצת הרשות, מוטי שקלאר, נגד הקלות מרחיקות לכת, ואמר כי לא יינתנו הקלות בהתחייבויות לתוכן המשודר וברמת ההשקעה בו.

מהרשות השנייה נמסר עוד כי מחר יתקיים דיון כמתוכנן באישור כתב הזיכיון של שידורי עדן כזכיינית נפרדת, למקרה שהסכם המיזוג יבוטל, וכן יתקיים דיון במימוש הערבויות של ישראל 10, בסך כ-11 מיליון שקל, לכיסוי חוב שהצטבר לאחר שלא העבירה כספים עבור ניהול חברת החדשות של הערוץ (טענה שבישראל 10 מכחישים מכל וכל).

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully