וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חדשות ישראל מבקשת להאריך את תוקף רשיון השידורים ל-15 שנה

רוני קורן-דינר

10.6.2002 / 13:33

בנוסף החברה מבקשת להפחית הערבות הבנקאית העומדת על 5 מיליון שקל; יורם מוקדי: "סכום ששוכב במשרדי הרגולטור הוא כסף אבוד מבחינת הקבוצה"

קבוצת חדשות ישראל, זכיינית ערוץ החדשות שיעלה בכבלים ובלוויין לקראת תחילת 2003, מבקשת מהמועצה לשידורי כבלים ולוויין להאריך את תוקף רישיון השידורים שלה מעשר שנים ל-15 שנים. כמו כן, הקבוצה הגישה בקשה להפחית את סכום הערבות הבנקאית שיופקד במועצת הכבלים, ועומד כיום על 5 מיליון שקל.

עו"ד יורם מוקדי, מנהל מינהלת הסדרת השידורים לציבור, אישר כי הקבוצה הגישה את הבקשות הללו וביקשה להכניס אותן לרשיון השידורים, שיוענק לה בתוך מספר ימים. "עדיין לא דנו בהארכת תוקף הרשיון ובהפחתת הערבויות, אולם ברור לנו שסכום ששוכב במשרדי הרגולטור הוא כסף אבוד מבחינת הקבוצה, גם אם מדובר בסכום לא גבוה".

נציגי חברת חדשות ישראל, שזכתה במכרז להפעלת שידורי ערוץ החדשות הייעודי, הופיעו בפני המועצה לשידורי כבלים ולוויין ביום חמישי האחרון. בין המשתתפים היו מנכ"ל החברה, משה שלונסקי, יו"ר הדירקטוריון, שמואל סלבין, ומנכ"ל פורמולה , דני גולדשטיין (המחזיק 26% בחברה).

נציגי הערוץ התבקשו לתת סקירה בנוגע למצבו הכלכלי ולתוכניותיהם הצפויות במהלך עלייתו של הערוץ לשידור, וכן העלו הערות שונות בקשר לתנאי הרישיון שיינתן להם בימים הקרובים, כמו גם בקשות הקלה שונות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully