וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אופציות: פאנדטק מורידה את מחיר המימוש למחיר השוק

עינב בן יהודה

11.6.2002 / 12:11

עובדי החברה יוכלו להחליף אופציות קיימות באופציות חדשות שיינתנו להם בינואר 2003 במחיר מימוש שיהיה זהה למחיר המניה באותו היום

חברת פאנדטק מתמחרת מחדש את האופציות שבידי עובדיה. החברה מדווחת על תוכנית חדשה במסגרתה יוכלו עובדי החברה להחליף אופציות קיימות באופציות חדשות.

העובדים הזכאים לאופציות יוכלו לבטל אופציות קיימות עד ה-9 ביולי, ובעתיד, ככל הנראה בינואר 2003, יוכלו לקבל אופציות חדשות במחיר מימוש שיהיה זהה למחיר המניה ביום ההענקה.

ראובן בן מנחם, המנכ"ל ונשיא החברה, אמר: "עובדינו, אשר עשו ויתורים כלכליים משמעותיים, הם הנכס החשוב ביותר שלנו והם חיוניים להצלחה ארוכת הטווח של החברה. מרבית האופציות שלא מומשו איבדו את האפקטיוויות שלהן ככלי לתמרוץ עובדים".

הוויתורים עליהם מדבר בן מנחם הם הקיצוצים שביצעה החברה במשכורות עובדיה. במהלך הרבעון האחרון של 2001 קיצצה פאנדטק במשכורות של כ-70% מעובדיה בהיקף של 7.5%-10%.

מהחברה, המספקת פתרונות תוכנה לסליקה אלקטרונית, נמסר אז כי הקיצוץ היה פרוגרסיווי וכי משכורות מתחת לרמה מסוימת לא קוצצו כלל. עוד נמסר מהחברה כי שכרו של בן מנחם קוצץ ב-20%.

במהלך המחצית השנייה של 2001 פיטרה החברה כ-20% מעובדיה - 89 איש, מתוכם 15 בישראל. כיום מעסיקה החברה כ-360 עובדים, וכ-50 מתוכם בישראל.

חברת פאנדטק פירסמה לאחרונה את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה. החברה דיווחה על הכנסות רבעוניות של 9.2 מיליון דולר - ירידה של 2% בהשוואה לרבעון הקודם וצניחה של 30% בהשוואה לקבעון המקביל. לרבעון השני של השנה צופה החברה לדווח על הכנסות של 8.7-9.7 מיליון דולר והפסד פרופורמה של 22-32 סנט למניה.

החברה רשמה ברבעון הראשון הפסד נקי של כ-3.9 מיליון דולר, לעומת הפסד של 9.6 מיליון דולר שנרשם ברבעון הרביעי של 2001. אתמול, עם סגירת המסחר בנאסד"ק, נסחרה מניית החברה במחיר של 4.4 דולרים, ששיקף לחברה שווי שוק של 63 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully