וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גם נובה מצטרפת לבורסה המקומית: הגישה היום את מסמכי הרישום

אלי דניאל

16.6.2002 / 15:31

מניית החברה העוסקת בפיתוח וייצור מערכות לבקרה משולבת של תהליכי ייצור עבור תעשיית המוליכים למחצה תחל להיסחר ביום רביעי הקרוב

חברת נובה מכשירי מדידה , המתמחה בפיתוח וייצור מערכות לבקרה משולבת של תהליכי ייצור עבור תעשיית המוליכים למחצה, הגישה היום את מסמכי הרישום שלה לבורסה בתל אביב, וזאת לקראת פתיחת המסחר במניותיה ביום רביעי הקרוב.

רישומן של מניות החברה למסחר בבורסה המקומית התאפשר לאחר שבחודש שעבר הגיעה החברה להסכם עם בעלי המניות הנדחות שלה (מניות מסוג E) לפיו יוחלפו המניות שבידיהם תמורת מניות רגילות, וההון הרשום והמונפק של החברה שונה בהתאם.

נובה היא החברה החמישית מאז תחילת השנה, המבצעת רישום כפול בבורסה בתל-אביב. בסך הכל, מאז האישור החוקי שנתנה הכנסת לרישום הכפול בשלהי שנת 2000, ביצעו 19 חברות ישראליות רישום כפול.

יצוין כי בעלת המניות העיקרית בחברה הינה כלל תעשיות המחזיקה בכ-21% מהמניות. בעלי מניות מהותיים נוספים - שתי קרנות ההון סיכון תעוזה ואינוונטק , המחזיקות בכ-13% ובכ-14.2% ממניותיה של נובה, בהתאמה.

נובה סיימה את הרבעון הראשון של שנת 2002 עם הכנסות של כ-4 מיליון דולר, קיטון של כ-57% לעומת ההכנסות ברבעון הראשון של שנת 2001. בשורה התחתונה הפסידה החברה, המנוהלת ע"י גיורא דישון, סך של כ-4.9 מיליון דולר, וזאת לעומת הפסד של כ-2.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. שווי השוק של מניות החברה עומד כיום על כ-33 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully