וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלוני חץ תחלק דיווידנד בהיקף של כ-4 מיליון שקל

גולן פרידנפלד

19.6.2002 / 12:38

היום הקובע לחלוקה יחול ב-1 ליולי השנה והתשלום בפועל יתבצע ב-25 ליולי; חלוקת הדיווידנד משקפת תשואה של כ-7% על בסיס שנתי

חברת אלוני חץ, שבשליטתם של נתן חץ ומשפחת וורטהיים, הודיעה היום על חלוקת דיווידנד בהיקף של כ-4 מיליון שקל או 10 אגורות למניה. היום הקובע לחלוקה יחול ב-1 ליולי השנה, ויום התשלום נקבע ל-25 ביולי.

בכך מיישמת החברה הלכה למעשה את מדיניות הדיווידנד עליה הצהירה בפברואר השנה, ואשר לפיה בשנת 2002 תחלק החברה דיווידנד מינימלי של 40 אגורות למניה, שיחולקו לארבעה רבעונים. בשנת 2001 חילקה אלוני חץ דיווידנד בהיקף כולל של 20.7 מיליון שקלים שהם כ-52 אגורות למניה. בהנחה שהחברה אכן תתמיד במדיניות חלוקת הדיווינד המוצהרת שלה, תסתכם תשואת הדיווידנד השנתית של החברה בכ-7%.

אלוני חץ סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם רווח של 12 מיליון שקל, שחלקו יוחס לפיחות החד בשער השקל אל מול הדולר. הגידול בהכנסות החברה ברבעון הראשון בהשוואה לרבעון המקביל עמד על כ-8% בלבד, וזאת בשל כך שברבעון הראשון של שנת 2001 נרשם רווח של כ-4 מיליון שקל בגין בטוחות סחירות, בעוד שברבעון הראשון תרם סעיף זה הפסד של כ-2.1 מיליון שקל. בסך הכל, הסתכמו הכנסות אלוני חץ ברבעון הראשון של השנה בכ-35.3 מיליון שקל.

בתחילת חודש מאי 2002 דיווחה החברה על קיום מו"מ ובדיקת דיו דיליג'נס הנערכת בחברות הבנות לקראת תהליך Refinance בשמונה מנכסיה באנגליה, צעד אשר אם יתקיים יגדיל את הונה החוזר של הקבוצה בכ-25 מיליון ליש"ט (כ-180 מיליון שקל). בחברה מציינים כי התהליך כולו עשוי להימשך כחודשיים ואין כל ודאות שבסופו ייחתם חוזה, אם כי בינתיים הוא מתנהל על פי התכנון המקורי. פעילותה השוטפת של אלוני חץ הניבה לה ברבעון החולף תזרים מזומנים חיובי של כ-10 מיליון שקל. לחברה קווי אשראי מבנקים בארץ בסך של 20 מיליון דולר, מתוכם נוצלו עד כה כ-5.7 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully