וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הבורסה משעה המסחר במניות מרבית החברות הנמנות על קבוצת פלד-גבעוני

אלי דניאל

25.6.2002 / 18:13

ההשעיה - בשל ההימנעות מפרסום דו"חות כספיים לרבעון הראשון של 2002; החריגה בקבוצת פלד-גבעוני - יסקל שפירסמה את דו"חותיה בשבוע שעבר

הבורסה לניירות ערך בתל אביב הודיעה הערב על כוונתה להשעות את המסחר במניותיהן של מרבית החברות הנמנות על קבוצת פלד-גבעוני, כמו גם במניית כים ניר , וזאת לאחר שחברות אלה נמנעו עד כה מלפרסם את דו"חותיהן הכספיים לרבעון הראשון של שנת 2002.

החברות הנמנות על קבוצת פלד-גבעוני אשר טרם פירסמו את דו"חותיהן לרבעון הראשון הן: פויכטונגר השקעות , פויכטונגר תעשיות , אפקון , אפקון אלקטרו-טכניקה , פלד השקעות , חייל ומשב . החריגה היחידה בקבוצה אשר פירסמה בשבוע שעבר את דו"חותיה היתה יסקל , שדיווחה על הפסד רבעוני של כ-40 מיליון שקל.

חברת כים ניר קיבלה מרשות ניירות ערך אישור להגיש את דו"חותיה עד ל-21 ביוני, בשל החלפת רואי החשבון של החברה, אולם למרות ארכה זו, החברה לא עמדה במועד החדש.

בבורסה מציינים כי המסחר בניירות הערך של החברות הללו יושעה החל מה-1 ביולי 2002, וזאת במידה שעד למועד זה לא יפרסמו חברות אלה את דו"חות הרבעון הראשון. בבורסה מוסיפים כי קיימות 16 חברות אחרות אשר המסחר בניירות הערך שלהן הושעה זה מכבר, ואשר גם הן טרם פירסמו את תוצאותיהן לרבעון הראשון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully